Kızılay’ın merkezinde, nezih ve konforlu bir işletme olduğu kadar aynı zamanda içerisinde dünya mutfağından da lezzetler bulacağınız son derece güzel mekânlardan biri.

Menüde olan her şeyi genel anlamda her zaman bulabilmeniz ve çalışanları tarafından ilgiyle karşılanıp, iyi bir şekilde ağırlanmanız sizi yeterince memnun edecektir.

Bu mekânda şüphesiz en çok seveceğiniz şeylerden biri de kumda pişen o geleneklerimizin, kültürümüzün kokusunu buram buram taşıyan Türk kahvesini, bütün Kızılay’ı izleyebileceğiniz geniş terasında içmenizin verdiği keyif olacaktır.

Kızılay’da artık birbirini aratmayan alıştığımız mekânlar dışında bir yer olmasıyla, sürekli aynı ortamlar görmekten sıkılanlar için birebir olacaktır.
Mekâna, yine kafeye ait olan aktar içinden geçerek asansörle 3.kata çıkınca ulaşıyorsunuz. Farklı dekorasyonlarıyla içerisinde fotoğraf çekebileceğiniz çok hoş alanlar barındırıyor.

Çeşitli ikramlıkları, pasta, kurabiye hatta lokumlarından tutun da yemek ve çeşitli içeceklerine kadar lezzet ve kalite açısından yüksek standartlarda ürünleriyle gönlünüze taht kurmayı başarıyorlar.

Mekânın genişliği de size sunulan alanda her açıdan daha çok rahat etme imkânını sağlıyor.

Ayrıca her gün öğleden sonra yapmış oldukları nostaljik parçalarla canlı piyano dinletisi de hem kulağınıza o size bir yerlerde hâlâ hatırlayıp çağrışım yapan nağmeleri getirecek hem de huzur dolu ortam sağlayacaktır.

Misafirleriniz ya da önemli toplantı veya davetleriniz için hazırlamış oldukları nezih bir ortam oluşturacak VIP salonlarıyla da sizlere hizmet sunarken yine bir adım önde olmayı başarıyor.

İster bir arkadaş sohbeti için  isterseniz bir öğle yemeği için ya da tamamen kendi kendinize terasında bir fincan kahve içmek için dahi olsa mutlaka uğramanız gereken yerlerden bu mekân.

Konum ve İletişim Bilgileri

Atatürk Caddesi Kahramanlar İş Merkezi No:95 Kızılay, Ankara 06420 Türkiye
Anıtkabir noktasına 1,5 km mesafede
+90 312 418 82 88Moda Cafe&Bistro, Ankara