Yemek

Miran Nargile Cafe, İstanbul

Günün stresini, yoğunluğunu, yorgunluğunu atabileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? İstanbul’da neredeyse 1,000’den fazla kahve ve çay evi bulunuyor. Bunlar arasında seçim yapmakta zorlandığınız anlar olacaktır. Sizlere yardımcı olması açısından bir önerimiz var. Son zamanlarda oldukça fazla dikkat çeken Miran Nargile Cafe, restoranlarla dolu bir yerde yemek sonrası uğrayıp çay içebileceğiniz en iyi yerlerden birisi. Ayasofya müzesinin hemen 400 metre uzaklığında yer alan Miran Nargile Cafe, nargile kültürü olan kişiler için oldukça iyi bir seçenek olmakta.

Miran Nargile Cafe Hakkında Bilgiler

Miran Nargile Cafe daha çok gece eğlencesi üzerine hizmet veren bir işletme. Açık havada oturma bölümleri bulunan bu cafede onlarca nargile türünün yanı sıra hem alkollü hem de alkolsüz içecek hizmeti bulunuyor. Tüm yerli ve yabancı içkilerin yer aldığı bu mekanda şarap barı özellikle dikkatleri üzerine çekiyor. Nargile ve üst düzey alkollü içkiler dahil edilmediğinde ortalama ücretin 18 ile 59 TL arasında değiştiğini görüyoruz. Güzel bir İstanbul turunun ardından stres atmak için mekan arayışındaysanız sizlere burayı önerebiliriz. Adres tarifi ise;

Miran Nargile Cafe Nerede

Yukarıda görebileceğiniz üzere Miran Nargile Cafe’nin harita bilgisini eklemeye çalıştık. Harita üzerinde işletmenin yerini, nasıl ulaşabileceğinizi görebilirsiniz. Bazı günlerde öğle ve akşam saatlerinde yoğun olabilir. Bu nedenle aşağıda yer alan telefon bilgisi üzerinden rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Adres: Alemdar Mahallesi Bickiyurdu Sokak NO:6 Divan Center, İstanbul 34122 Türkiye
Telefon: +90 542 594 34 49
Mail: ibaran072@gmail.com

P