Genel olarak Midpoint şubeleri hızlı servis ve güler yüzlü çalışanlarıyla biliniyor ve hemen hepsinin aldığı puanlar da oldukça tatmin edici. Menü zengin ve yemekler lezzetli...

Harbiye'de, Abdi İpekçi Caddesi üstündeki Nişantaşı şubesi, yolu İstanbul'un bu canlı ve turistik bölgesine düşenler tarafından değerlendirilebilir. Kahvaltısından akşam sonundaki kokteyllere dek uzanan geniş ürün seçeneğiyle her zevke hitap eden Midpoint, hem İstanbullular hem de yerli ve yabancı turistler için tatmin edici bir seçenek.

Midpoint Nişantaşı, kış aylarında balkonunu elektrikli ısıtıcılarla adeta evinizin odasına çevirmeyi başarmış. Bu konuda kesinlikle hakları teslim edilmeli. Konukları da buna güvenerek cadde üstünde hoş sohbetle leziz yemeklerin tadını mekânın balkonunda deneyimleyebiliyor. AVM içinde hızlıca yemek yemek yerine çok daha doğru bir tercih olduğu savunulabilir.

Gelelim göze takılan eksiğine... Harbiye’deki şubede anlaşıldığı kadar masalara bölüştürülmüş garsonlar diğer masalardaki talepleri dikkate alamıyorlar. Bu bir hata veya yanlışlık olarak değerlendirilemez, ama konukseverlik olmadığı da açık. Restoranın yaklaşık dörtte üçü doluyken üç kez ekmek hatırlatması veya iki kez sos hatırlatması yapılabiliyor. Daha sakin saatlerde, belki çalışanların daha dinç olduğu önceki saatlerde durum farklıdır. Gel gelelim akşam yemeği saatlerinde Nişantaşı’nda bulunan Midpoint’in hizmet hızı ve kalitesi markanın diğer şubelerine göre geride kalıyor.

Standartlık, her markanın her ürününün (veya hizmetinin) her yerde ve her koşulda aynı olması müşterilere güven verir. Sadakati de artırır; çünkü müşteri bir şubede yediği yemeği, bir başka şubede de aynı kalite, lezzet ve miktarda yiyeceğini düşünür. Midpoint’in şubeleri arasında bu konuda bir ayrım yapılabileceği pek mümkün değil; ancak bir şubesi, diğerlerine göre en azından yoğunken aynı standartlığı müşteri hizmetleri konusunda yakalayamamış…

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Midpoint Nişantaşı, İstanbul