Yemek

Mickey’s by Las Chicas, Ankara

Daha önce başka şubelerine gitmiş olduğum Mickey’s by Las Chicas Armada Hayat Sokağında da diğer şubelerindeki gibi kaliteli bir şekilde hizmet veriyor. Zaten Armada’ya gittiğim vakit genellikle tercihim Hayat Sokağı oluyor.  Kendine has olan havasını seviyorum ve buradaki birçok mekana gitme şansını buldum.

Tek başıma alışverişe çıktığım bir gün daha öncesinde başka yerlerde gitmiş olduğum bu işletme tercihim oldu. Diğer şubelerinde olduğu gibi gerek karşılama olsun gerek ilgi alaka olsun gayet sıcak ve samimi. Mekan oldukça geniş ve isterseniz içeride isterseniz bahçesinde oturabiliyorsunuz. Ben bahçede oturmayı tercih ettim ve oldukça ferah olduğunu söyleyebilirim.

Menü olarak diğer şubelerde olduğu gibi yine zengin bir menü içeriğine sahip. Fiyatlara gelecek olursak da konum olarak düşünüldüğü vakit fiyatların ortalama olduğunu söyleyebilirim. Benim bu mekanda en sevdiğim yiyecekler hamburgerleri ve makarnaları oluyor. Bu şubesinde de hamburger yemek istedim. Tercihim kırmızı etli bir hamburger oldu ve sipariş hızlı bir şekilde geldi lezzet olarak diğer şubelerden eksik kalır bir yanı yoktu.

Tercih edecekler için de doyuruculuk bakımından da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim porsiyonlar tam olması gerektiği gibi. Aynı zamanda günün belirli saatlerinde özellikle akşam saatlerinde müzik performansları da var ve gayet iyi. Yani sevdiklerinizle gelip hoş bir müzik eşliğinde yemek yiyebileceğiniz güzel yerlerden bir tanesi ve otopark sıkıntısı da bulunmamakta.

İletişim ve konum bilgileri

Beştepe, Dumlupınar Blv. No:6, Yenimahalle/Ankara
03122193219

R