Ankara’nın
kalabalığından kaçmak istediğimde Mezzaluna Bilkent aklıma geliyor. Hem sessiz
hem de sakin bir mekan.

Mekana girdiğinizde direkt olarak içinize bir huzur dolduğunuz hissediyorsunuz. Benim için Mezzaluna Bilkent için en önemli özellik, mekanın sakin ve huzur dolu olması. Ama bunun dışında yediğiniz yemeklerin de size eşsiz bir tat sunması da sağlanıyor.

Sadece benim değil, arkadaşlarım ve ailem ile gittiğimizde de mekanın yemeklerinde değişmeyen bir kalite yakalanmış olduğu yorumunu yapıyoruz. Çoğu zaman Adnan bey ve ekibi için mükemmel bir hizmet sunduklarını konuşuyoruz.

Unutulmaz lezzetleri arasında makarna ve pizza var. Elbette geniş bir menü var. Tamamen isteyen herkesin kendi zevkine göre hareket edebileceği bir menü olduğundan, rahatça seçim yapmak da mümkün. En sevilenlere bakıldığında elbette akla makarna ve pizza geliyor.

Ankara’da hem kaliteli hem de hijyenik bir mutfak zor olduğundan, bu mekan için bizim ilk tercihimiz olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok kişinin de sayılı mekanları arasında yer aldığını düşünüyoruz. Menünün zengin içeriği sayesinde memnun kalacaksınız.

Mekan arkadaşlarımla eğlenmek için uygun mu diyebilirsiniz? Bu noktada nasıl bir eğlence hayal ettiğiniz önemli. Geçtiğimiz günlerde  beş altı kişilik bir grupla şarap eşliğinde pirzola yedik. Son derece keyifli olduğunu söyleyebilirim. Bu şekilde bir ortam hayal edenler için de son derece keyifli olabilir.

Fiyatlarına bakıldığında ise ortalamanın üstünde olduğu görülüyor. Ankara için aslında çok daha yüksek fiyatlar olmadığından, fiyat konusunda da Mezzaluna Bilkent için sizi memnun edecek olduğunu söyleyebilirim. Fiyat konusunda lezzet konusunda tam da aradığınızı bulacaksınız.

Müşterilere olan ilgi, çalışanların samimiyeti son derece güzel. Yakından ilgilendiler ve en iyi şekilde yardımcı oldular. Bu şekilde bir mekana yakışır şekilde personeller görev almış olduğundan bu alanda da sorun yaşamadık. Mekanın lezzet, ortam dışında sundukları arasında rahat bir şekilde aracınızı park etmeniz için park alanı da var. Bu sayede çok daha rahat şekilde mekana giriş yapmanız da sağlanıyor. Mezzeluna Bilkent için lezzet, fiyatlar, müşteri ilgisi için tam puan.

İletişim ve konum bilgileri

Üniversiteler, Ankuva AVM No:2, Çankaya/Ankara
03122661359Mezzaluna Bilkent, Ankara