Meto Dondurmaları, tipik bir mahalle dondurmacısı olarak çok uzun zamanadır hizmet veriyor ve gerçek dondurma yemek isteyen kişilerin bun taleplerini fazlasıyla karşılıyor.

Dikmen’de bulunan mekan çok uzun geçmişi olan bir yer. Yıllardır aynı yerde hizmet veriyor. Çok bilinmesinin sebeplerinden bir tanesi bu. Bir diğer sebep ise gerçekten lezzetli dondurmalara sahip olması.

Bu dondurmacıda yirminin üstünde dondurma çeşidi var. Bu çeşitlerden her birinin birbirinden lezzetli olduğunu söylesek haksızlık etmiş olmayız. Vişne ve badem dondurmaları benim burası için tavsiye edebileceğim en iyi seçenekler.

Meto Dondurmaları, fiyat olarak Ankara’da bulunabilecek en uygun fiyatlı yerlerden biri diyebilirim. Top başına belirlenen fiyatlat gayet makul ancak külahlardan para alınması durumu biraz garip görünüyor. Ancak bu fiyatın çok makul olması ve zaten dondurma toplarının uygun fiyatlı olması dengeyi sağlıyor. Lezzet ve fiyat karşılaştırması yapıldığında verilen paranın fazlasıyla hak edildiğini göreceksiniz.

Dikmen civarlarında gerçek bir dondurma yemek isteyen kişiler için burası tavsiye edilebilecek yerlerin en başında geliyor benim için. Eğer bu taraflara geldiğinizde nereye gitmeniz gerektiği konusunda bir fikriniz yoksa Meto Dondurmaları sizin için değerlendirilecek en iyi yerlerden birisi konumunda olacaktır.

Konum ve iletişim bilgileri

Hurriyet Cad. No:134/B Dikmen, Cankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 4,8 km mesafede
+90 312 479 03 93

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Meto Dondurmaları, Ankara