Mekân Ankara’da bir sanayi sitesinin içerisinde yer alıyor. Buna rağmen insanların aileleri, eşleri, dostlarıyla gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bir mekândır. 

Sanayide olması dolayısıyla dış görünüşü biraz sizi ürkütebilir ancak içeri girdiğinizde son derece nezih ve şık bir ortam sizi bekliyor olacak.  Üstelik çalışanlarda son derece kibar ve eğitimli kişilerden oluşuyor.

Mekânın temizliğine değinecek olursak son derece başarılı bir tablo çiziyor. Çalışanların hepsi önlük, eldiven ve bone kullanıyorlar. Mekânın iç temizliği de bir o kadar başarılı.  Bu vesile ile mekânı gönül rahatlığı ile tercih edebiliriz.

Açıkçası mekânda seçenek olarak pek fazla birey yok. Ancak yaptıkları her şeyi layıkıyla mükemmel bir şekilde yapıyorlar desem yeridir. Mezeler taze ve bol, ikramlar oldukça çeşitli görünüyor.  Ücretleri ise sunulan hizmete gör makul sayılabilecek bir düzeydedir.

Mekânın bir diğer artısı da tatlılarıdır. Yemekten sonra tatlı yemek adına bir başka mekâna gitmenize gerek yok. Meşhur Tortum Koç Cağ Kebabı kendi tatlılarından sizlere eşsiz lezzetler sunuyor. Bu vesile ile Ankara’da cağ kebabı yemek adına tercih ettiğim mekânı size de tavsiye etmek istedim.

Konum ve iletişim bilgileri

Anafartalar, Demir Cad. No 72 Anafartalar Mahallesi, Ankara 06070 Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,9 km mesafede
+90 312 311 01 33

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Meşhur Tortum Koç Cağ Kebabı, Ankara