Bursa denince ilk aklınıza gelen kuşaktan kuşağa devam eden akla kömür ateşinde pişen iskender geliyor.Bunun için tabi Bursa’ya gitmenize gerek yok Hacıbey Kebapçısında sizi Ankara’dan alıp sizi lezzetiyle Bursa’ya kadar götürmüş oluyor.

Menüye kıtır ekmekli süzme mercimek çorba ile başlayıp,turşu, köz soğan, yoğurtlu semiz, balon pide ile devam edip, gerçek dana etinden mükemmel bir iskender döner ile yemeğinizi sonlandırabilirsiniz. Yemek sonrası ortaya gelen adam başı 3’er bardaklık demleme çay, Dondurmalı İrmik helvası da ikram ediyorlar.Bu kadar işine sadık bir işletme bulamazsınız.Özellikle müşterinin ağız tadına hitap edince keyifli bir yemek hizmeti almış oluyorsunuz.

Siz yemeğinizi beklerken size gelen acılı ezme, salata, tulum peynir gelen ikramlarıyla sizi önden yemeğe hazırlıyorlar.Güler yüzlü personeli ile hızlı servisi ile mutlaka gitmenizi tercih ederiz.Kalabalıkta bile sizi hiç aksatmadan hizmet vermekteler.

Sadece iskender çeşitleri mevcut değil diğer yemekleri de mükemmel inegöl köftesi künefesi ile sizlerin ağız tadınıza hitap ediyorlar.Bursa gelenekleri yaşatan bir mekan olarak size Ankara’da hizmet veriyorlar.

İletişim ve konum bilgileri

Ziyabey Cad. No:8 Osman Tan İş Merkezi SGK Yanı Balgat, Ankara
03122868800Meşhur Bursa Hacıbey Kebapçısı , Ankara