Yemek

Meşeli, Ankara

Meşeli bize sunmuş olduğu hizmetle tam puanı aldı. Balık sevenler için Ankara’da bol mezeli güzel bir balıkçı bulmak epey zor. Gerçi burayı balıkçı diye sınırlandırmak da doğru olmayacak çünkü et çeşitlerinin de oldukça başarılı olduğu söylenmekte.

Fakat biz arkadaş grubumuzla güzel bir balık yemek için geldiğimiz için hepimiz balık söyledik. Aklınıza gelebilecek bütün balık çeşitleri var fakat ben bizim masamızda en çok kiremitte olan balıkları sevdim diyebilirim. Aynı zamanda çalışanların ilgisi de üst düzeyde ve öyle ki bir süre sonra bir restoranda değil de kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz.

Alkol hizmeti almak isteyenler için çoğu bu tarz yerde olduğu gibi alkol hizmeti de bulunmakta. Mezeleri gerçekten çok çeşitli uzun süredir bu kadar mezenin olduğu bir mekâna gittiğimizi hatırlamıyorum. Bu kadar çeşitli olmasının yanında mezelerin bu kadar taze olması da işletmenin bir diğer başarısı.

Dekor olarak basit tasarlanmış olsa da dekorasyon olarak da oldukça sıcak bir yer olduğunu söyleyebilirim. Hiç düşünmeden ailenizi alarak gelebileceğiniz ve özel günlerinizde tercih edebileceğiniz bir yer.

Mezeleri o kadar çeşitli ve lezzetli ki sırf mezesi için gelebileceğiniz bir yer. Aynı zamanda Kızılay’da ve merkezi bir yerde olması da bu işletmenin büyük bir avantajı. Biz akşam saatlerinde gittik ve mekân oldukça kalabalıktı buna rağmen servis hızı bakımından da başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Hesap geldiği vakit hesabın beklediğimiz gibi geldiğini söyleyebilirim. Bu kalitede bir restoran için fiyat performans olarak oldukça başarılıydı. Aynı zamanda mutfaklarının açık olması da yemeklerin hangi koşullarda piştiğini görmenizi sağlıyor ve bu da oldukça önemli. Temizlik açısından da gerek masa temizliği gerek lavabo temizliği olarak oldukça başarılıydı ve bizim için harika bir akşam yemeği oldu.

İletişim ve konum bilgileri

Yüksel caddesi inkılap sokak No: 33 Kocatepe Mahallesi, Ankara
Anıtkabir noktasına 1,8 km mesafede
+90 312 424 06 94

R