Ankara’da güvenilir, kaliteli ve temiz ve yanında lezzetli yemek yenebilecek mekân sayısı bir elin parmaklarını geçmez. MerhaBalık Restaurant’ın bu elin parmaklarında biri olduğuna inancım tam. Mekâna güvenemem sağlayan ise çalışanlarının bana vermiş oldukları ışıktır. Bütün çalışanlar eldivenli, maskeli ve boneli olarak hizmet vermekteler.

Ayrıca mekâna girer girmez burnunuza hoş kokular geliyor. Bu sayede iştahınız iyice kabarıyor. Masaların düzeni ve temizliği ise beni etkileyen bir başka nokta.

Mekâna girip güzel bir masaya oturduktan hemen sonra size bir menü geliyor.
Bu menüde Akdeniz mutfağının bütün o eşsiz lezzetlerini bulabilirsiniz.
Menüdeki yemekleri organik zeytinyağı ile hazırlamaları dolayısıyla kesinlikle
şişlik yaşamıyor ve sağlıklı beslenmiş oluyorsunuz.

MerhaBalık Restaurant Ankara’nın en bilinen ve belki de ulaşımı en kolay olan ilçesi Yenimahalle’de hizmet vermektedir. Gerek metro ulaşımı gerekse de otobüsle ulaşımı olsun tüm toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla erişilebilecek bir konumdadır. Mekânın kendi otoparkının olması vesilesiyle de özel araçla ulaşım da gayet sağlıklı ve rahat bir biçimde sağlanmaktadır.

Menüden seçtiğiniz balık sizin için hazırlanırken çalışanlar hemen masanızı bol çeşitte meze ile donatıyorlar. Ayrıca çalışanlara da değinmekte fayda var. Tüm çalışanlar güler yüzlü ve samimiler. U demli kaliteli hizmet karşılığında sizden talep edilen ücret ise oldukça cüzi miktarda. Yani Ankara’da balık yemek için yeni ve süper bir mekân keşfetmiş oldum.

Konum ve iletişim bilgileri

Uğur Mumcu Mahallesi, 1637. Sokak (Konut 51 Sitesi) No:2, Yenimahalle, Ankara 06370 Türkiye
+90 312 250 35 00MerhaBalık Restaurant, Ankara