Burası yıllardır Mersin’de sürdürdüğü kaliteli hizmeti aynı standartlarda Ankara’da da sürdürüyor. Şu ana kadar yediğim en iyi tantuninin burada olduğundan rahatlıkla bahsedebilirim. Kullanılan lavaş oldukça kaliteli. Bunu daha ilk ısırıkta fark ediyorsunuz. Ayrıca somut ekmek içinde de tantuni yiyebilmeniz burada mevcut.

Eşsiz lezzete bir de hızlı servis eklenmiş. Servisin epey hızlı olması, buranın popülaritesini artıran bir başka etken. Siparişinizi verdikten sonra çok kısa bir sürede siparişiniz hazırlanıyor ve size servis ediliyor.

Memoş Tantuni’de soğan, domates, yağ ve et oranı tam kıvamında kullanılıyor diyebilirim. Porsiyonların büyüklüğü göz önüne alındığında fiyatlarında çok iyi dengelendiğinin ve makul olduğunu söyleyebilirim.

İçecek olarak şalgam sipariş ederseniz Mersin yöresine ait gayet lezzetli bir Şalgam suyunun geleceği bilmelisiniz. Hızlı servis, alakalı çalışanlar, lezzetli yiyecek ve içecekler Memoş Tantuninin tecrübesi ile harmanlandığında ortaya kesinlikle gidilmesi gereken bir yer çıkmış.

Anadolu’nun benzersiz lezzetlerinden biri olan tantuniyi Ankara’da denemek isteyenler için Memoş Tantuni kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer. Hem tantuniyi deneyip hem de farklı meze seçeneklerini burada gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Ziyabey Cad.55/A, Ankara 06520 Türkiye
Anıtkabir noktasına 1,9 km mesafede
+90 312 287 20 33

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Memoş Tantuni, Ankara