Yemeğinizi yerken masanızın yanında demlenen semaveriyle, kapanışı yaptığınız enfes dibek kahvesiyle, kepçeyle içilen köpüklü ayranla yurt dışından gelen misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Nezih ve sıcak bir yer.
Çay içmeyen, içli köfte yemeyen, şerbetli tatlıdan hoşlanmayan insanlara bile içli köfteyi sevdirip, üstüne bir de demli çayla bir tabak künefe yediren bir lezzet mekanıdır.

Yemek fiyatları biraz yüksek olmasına rağmen, çalışanların gösterdiği ilgi ve alakadan, yemeklerin lezzetinden dolayı insanlar fiyatına çok da önem göstermeden tercih ediyorlar. Sıcak ve nezih bir ortam arıyorsanız tam aradığınız yer burası olur.

Et sevmeyen insanlara bile leziz saç tavasıyla eti sevdiren, doğu mezeleriyle de harikalar yaratan bir mekan masabaşı kebapçısı. Dışı siyah, isot kaplı, içi biraz kısıra, biraz dolma içine benzeyen, çok acı ama acıya sevmek ancak bu olur dedirten tarzda, parmaklarınıza kadar yiyebileceğiniz doğu mezesi insanları buraya çeken en güzel şeydir.

Gösterdikleri ilgi ve alakadan biran kendinizi çok ünlü fenomen modunda bulabilirsiniz. Kapılarda karşılamalar, montlarınızı giydirmeleri ve daha neler. Lezzet olarak da gayet başarılı olan, özellikle sultan ezmesi diye gelen ikram meze bir efsane. Çalışanları kibar, ikram ve mezeleri bol ve güzel. Verdiğiniz siparişler lezzetli ve doyurucudur.

Otopark hizmeti, çocuk parkı, leziz yemekleri ve ikramlarıyla tercih edilen bir mekan haline geldi. Keyifli bir aile yemeği düşünüyorsanız uygun bir mekân. Saç tava, çöp şiş, yaprak kebap, Diyarbakır tava gibi pek çok lezzetli yemekleri bulmak mümkün. Fiyatlar ikramları düşününce makul.

Konum ve iletişim bilgileri

Ziyabey Cad. No:35/5-6 Çankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,2 km mesafede
+90 312 285 47 42Masabaşı Kebapçısı, Ankara