Arkadaşlarımla akşam yemeği için gittiğimiz mekân çalışanların sıcak karşılaması ve mekânın o rahat ferah ortamı sizleri büyülüyor. Kalabalık olsa da ortama sakinlik hakim. Buda sohbetiniz sırasında birbirinizi duymayı önleyen o kargaşayı engelliyor.

Ara sıcakları ve ana yemekleri gerçekten özenle hazırlanmış ve leziz. Özellikle pastırmalı humusu tavsiye ederim. Eşsiz lezzetler sunuyorlar ve hepsinde hızlı servis yapıldı. Genel olarak bu kalabalıkta bu zor bir iş bilindiği üzere.

Temizlik konusunda hiç değinmeyeceğim daha girdiğiniz andan itibaren mekânın temizliği dikkat çekiyor. Bu konuda benim beğenimi daha girdiğim andan itibaren kazanıyorlar.

Mezeler konusunda bol çeşit olduğunu belirtelim. Deniz mahsülleri ve kırmızı eti menülerine gayet uyumlu bir şekilde eklemişler. Özellikle kalamar olan mezeleri gayet etkiledi. Kalamarı sevmem ve mezelerin gayet güzel hazırlanmış olması bu konuda etken bir faktör tabi.

Fiyat konusunda ise muadillerine göre gayet uygun bir fiyata sahip. Bu nedenle sık sık tercih edilebilecek mekanlar arasında.

Konum ve iletişim bilgileri

Kocatepe, Bayındır-2 Sk. No:37, Çankaya/Ankara
03124316144Martı Restaurant, Ankara