Yemek

Marmaris Balıkçısı, Ankara

Ankara da ege esintilerini hissedebileceğiniz bir ortam olduğunu söyleyebilirim. Mekanın ferah ve geniş olması özellikle yemeğimizi yerken bizim hoşumuza giden detaylardan biri olmuştu. Taze ve birbirinden farklı deniz mahsullerini bulabileceğiniz bir mekan…

Mekan seçiminde benim gibi titiz olanlar için mekanın temizliği ve hijyeni gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir seçenek olmasını sağlıyor. Vejetaryen olanlar içinde menüde seçenekler bulunuyor. Mekanın park sorunu olmaması özellikle araçla gittiğinizde sorunsuz şekilde yer bulmanızı sağlıyor. 

Garsonlar oldukça ilgili ve beklemek zorunda kalmadan servisinizi getiriyorlar. Özel olarak hazırlanmış olan mezeleri oldukça lezzetli. Balıkların taze olması da yediğinizde damakta bıraktığı lezzeti bir daha unutmamanızı sağlıyor. İş yemekleri içinde tercih edilebilecek mekanlardan biridir. Konumu itibari ile akşam yemekleri için rahatlıkla tercih edilmesini sağlıyor. 

Restoranın dekorasyonu da oldukça güzel ve ferah bir görünümü bulunuyor. Arkadaşlarımla gittiğimde özellikle mekanda servisten ve yemeklerin lezzetinden memnun kalmıştık. Benim gibi balık sevenler için tercih edilecek kaliteli hizmet veren bir mekan olarak tavsiye edebileceğim bir mekandır. 

Konum ve İletişim Bilgileri

Marmaris Balıkçısı, Ankara
Tunalı Hilmi Caddesi, Bestekar Sokak No: 88/A | Kavaklıdere, Ankara, Türkiye
+90 312 427 22 12

R