Kaliteli ve taze deniz mahsulleri konusunda her zaman oldukça seçici olduğumdan dolayı benim restoran tercihim mutlak suretle Manço Balı Evi oluyor.

Manço Balık Evi hakkında en akılda kalıcı husus lezzetli ve taze ürünleri işletmenini açık olduğu sürece bulabilmeniz oluyor. Mekanda gerek Akdeniz lezzetleri gerekse dünya deniz lezzetlerine ait orijinal ve son derece lezzetli ürün ve mezeleri son derece uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Buraya her gelişimde farklı ürünleri deneyen biri olarak sizin de farklı lezzetleri denemenizi şiddetle öneriyorum. Daha önceleri kendi damak lezzetim dışına çıkmamış biri olarak buradaki nefis lezzetleri denedikçe neler kaçırdığımı daha iyi anlıyorum.

Menüde yer alan tüm ürün ve mezelerin içeriği ve yapılışı hakkında servis personelleri size doyurucu bilgileri sunabiliyor. Burada görev yapan tüm personeller hem işlerine hakim hem de son derece güler yüzlü davranıyorlar. Bu sayede sevdiklerim ile buradan son derece memnun şekilde ayrılıyoruz.

Restoranın dikkat çekici diğer bir yönü ise hem deniz mahsulü ürünleri hem de meze çeşitlerini son derece dengeli bir şekilde sunmaları oluyor. İlk başta menüde yer alan çeşitlilik insanları ürkütse de bu çeşitleri denediğinizde ve uygun fiyatları gördüğünüzde tüm korkunuzun boşa olduğunu anlıyorsunuz. Burası damak tadına güvenen herkesin memnun kalacağı bir yer olarak ön plana çıkıyor.

Mekanın hızlı servis ve mutfağı sayesinde siparişlerinizin hazırlanması ortalama sürelerin daha da altında gerçekleşiyor. Mekân lezzet ve kalite anlamında üst seviye olmasını yanında ulaşım ve park kolaylığı ile de gönülleri kazanıyor. Lezzet ve kaliteden ödün vermeyen biri olarak sen ve dostların için en iyi balık restoranı olarak burasını öneriyorum.

Restoren temizlik anlayışı ve servis düzeni ile de farkını ortaya koyuyor. Mekânın temizliği, servisin düzeni, lavaboların hijyeni birinci sınıf işletmelerden beklenilenin bile üzerinde yer alıyor. Restoranın bu temizlik anlayışı lezzet ve sağlıklı bir tüketimi de beraberinde getiriyor. Çalışanların kültürü, insan ilişkileri, kıyafetleri ve donanımları sayesinde servis tam anlamıyla sorunsuz ve memnuniyet derecesi son derece geçiyor.

Burası lezzet, görsellik, temizlik ve memnuniyet anlamında sizin tüm beklentilerinize cevap veriyor. Burasının kalitesi ile tüm önemli dostlarınızı burada ağırlayabilirsiniz. Orijinal, leziz ve memnuniyet düzeyi yüksek bir balık restoranı arıyorsanız burası Ankara’nın en iyi balık restoranı olarak siz ve dostlarınızı ağırlamaktan gurur duyacaktır.

Konum ve iletişim bilgileri

Manço Balık Evi, Ankara
+90 312 212 20 00Manço Balık Evi, Ankara