Farklı bir atmosfer ve mekan arayışı içerisindeyseniz Lou Cafe Bistro tam size göre. Harika bir İtalyan restoranı diyebilirim. Özellikle ilk randevular için oldukça ideal olacaktır.

Açıkçası Ankara'nın böyle soft bir mekana ihtiyacı vardı ve bu mekan Ankara'ya adeta bir soluk kazandırdı. Mekana özel aracınızla gelecekseniz eğer park sorunu yaşamayacaksınız çünkü mekan girişinde valeler size yardımcı olacaktır.

Mekana toplu halde birkaç kişi olarak gittik ve çok kibar,
samimi bir şekilde karşılandık. Daha öncesinden rezervasyon yapmanızı tavsiye
ederim çünkü biz neredeyse ayakta kalıyorduk. Mekan dizayn olarak oldukça göze
hitap ediyor. Her şey mükemmel bir uyum ve oranla tasarlanmış hissiyatı
veriyor.

Lou Cafe Bistro'nun başlangıç menüleri oldukça tatminkardı. İstemediğiniz kadar alternatifler bulunmaktadır. Ana yemek de aynı şekilde. Ben tercihimi Tavuk Florentine'den yana kullandım ve açıkçası çok memnun kaldım. Bir arkadaşım ise deniz mahsulleri makarnası sipariş etti ve o da oldukça beğendi.

Mekanda yemeklerin lezzeti konusunda bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum ancak fiyatlar konusuna gelirsek burada biraz tereddüt ediyorum açıkçası. Eğer farklı bir mekan arayışındaysanız ve lezzetli bir yemek yemek istiyorsanız fiyatlar size pahalı gelmeyecektir.

Ancak sadece karın doyurmak maksadıyla gidecekseniz daha uygun fiyatlı alternatifler bulacağınızdan şüphem yok. Bana kalırsa yemeklerin lezzeti ve porsiyonu fiyatlarla gayet uyumlu. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal, Maidan Avm, 2118. Cd. 4/A, Çankaya/Ankara
05330867750Lou Cafe Bistro, Ankara