Yemek

Lotiz Lounge & Hookah, İstanbul

İstanbul’un en iyi restoranlarından birisi olan Lotiz Lounge & Hookah, gece 03:00’a kadar hizmet veriyor. Süleymaniye Camiye 700 metre uzaklıkta olan bu restoran, İstanbul’daki biftek restoranları içerisinde 1. sırada yer alıyor. Ana konsept biftek restoranı olsa da Akdeniz, Türk ve Avrupa mutfağında da oldukça başarılı olan Lotiz Lounge & Hookah, özel beslenme stiline sahip olan kişiler için de bir menü geliştirmiştir. Biftek menülerinin yanı sıra glutensiz beslenme, vegan ve vejetaryen beslenme menüleri de sunulmaktadır.

Bazı işletmeler kendisini sosyal medya videoları ile meşhur eder. Lotiz Lounge & Hookah, biftek ve et lezzetleri ile kendi adını duyurmuş, sosyal medya olmadan bir isim yapmayı başarmıştır. Rakiplerine nazaran üst düzey bir lüks ve konfor sunan işletme pahalılığı ile de ön plana çıkmaktadır. İstanbul’a ilk gelişiniz ya da özel bir misafiriniz varsa bu işletmeyi ziyaret edebilirsiniz.

Menü konusuna değinmeden geçmek istemiyoruz. Sürpriz fiyatlar ile karışmak istemiyor ya da restoranda sunulan lezzetleri merak ediyorsanız online olarak menüye BU Bağlantı adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Fiyatlar aslında öyle abartıldığı gibi yüksek görünmüyor.

Lotiz Lounge & Hookah Ulaşım

Süleymaniye camisine 700 metre uzaklıkta olan Lotiz Lounge & Hookah oldukça merkezi konumda yer almaktadır. Aşağıdaki harita üzerinden işletmenin bulunduğu adresi görebilirsiniz.

Adres: Balabanağa, Vidinli Tevfikpaşa Cd D:Kat:7 No:14, 34134 Fatih/İstanbul
Telefon: 0533 149 22 72

P