Ankara Çankaya Beşevler Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi'nde oldukça merkezi bir konumda yer alan bir mekan olan Loophole Booze Bite & Fun İtalyan lezzetleri, pek çok farklı dünya mutfağının ürünleri, mangal seçeneği ile geniş bir menü ile müşterilerine bar ve gastropub olarak hizmet vermektedir.

Brunch, kahvaltı, öğle yemeği,
akşam yemeği, gece eğlencesi gibi pek çok farklı zaman diliminde hizmet sunan
mekan sabah saat 09:'dan gece 02:00'a kadar geniş bir zaman diliminde hizmet
veriyor. Her Cuma ve cumartesi canlı müzik imkanı sunan mekan aynı zamanda
serpme kahvaltı ile pek çok kişiyi hafta sonu ve hafta içi ağırlamaktadır.

Araba park yeri ile otopark konusunda sıkıntı yaratmayan Ankara Loophole ortalama fiyatlar sunuyor. Otoparkı olmayan mekan vale hizmeti sunan mekanın aynı zamanda girişi engelli bireyler için de uygun. Hem aile hem gençlerden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahip olan mekan aynı zamanda hem alkollü hem de alkolsüz içecekler sunmaktadır.

Aile ve yakın arkadaşlarınızla organizasyonlar gerçekleştirebilen bir mekan olan Loophole aynı zamanda iş yemekleri, lansman partisi, personel toplantısı gibi pek çok farklı gruplara özel organizasyonların da gerçekleştirilebileceği bir mekandır. Mekan aynı zamanda hem iç hem de dış teras mekanına sahiptir. Canlı müzik dinleyebileceğin, ekonomik fiyatlar ile doyurucu porsiyonlar ile yemek yiyebileceğin, kaliteli ve nezih bir ortam arıyorsan Ankara Loophole Booze Bite & Fun mekanını ziyaret edebilirsin.

Konum ve iletişim bilgileri

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No:18 Beşevler, 06500 Beşevler,
Çankaya/Ankara
(0312) 213 25 55Loophole Booze Bite & Fun, Ankara