Cafe Fresco, Londra’nın turistik bölgesi Westminster’da bulunuyor. Tothill Street (Sokağı) üstünde yer alan kafeye dışarıdan bakıldığında çokta albenisi olan bir yer değil. Hatta içine göz attığınızda turist yerine o muhitte çalışan insanları göreceksiniz. Kahvesini alanlar, orada üretilen enfes donutların da keyfine varma ayrıcalığına sahip oluyor.

Mekân, İtalyan kökenli bir aile tarafından işletiliyor. “Merhaba” gibi oldukça başlangıç seviyesinde bir Türkçe’ye de sahipler. Ürünler son derece lezzetli ve gerçek anlamda belki de Londra’nın en iyi donutları buradan müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Türkiye başta olmak üzere Ortadoğu ve Balkanlar’da son derece popüler olan ve son zamanlarda kimi değişikliklerle piyasaya sürülen lokma tatlısını seviyorsanız, Londra seyahatinizde Cafe Fresco’ya uğramanızı öneririz. Hiç donut tatmamışsanız veya deneyimleyip beğenmediyseniz bu işletme fikirlerinizi değiştirecektir. Ayrıca isterseniz sandviç veya diğer ürünlerle de öğün geçiştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Londra: Cafe Fresco’da Donut Keyfi