Ülkemizde
tükettiğim en iyi İtalyan ve yöresel pizza çeşitlerinin en tanınmış adresi
kesinlikle Liva Cukurambar firması oluyor.

Liva Cukurambar hakkında en dikkat çekici noktalardan biriside sadece pizza çeşitleri değil son derece büyük ilgi gören kahvaltı çeşitleri ve sokak lezzetlerini de sunuyor olması gösterilebilir. Buraya geldiğiniz andan itibaren oldukça ferah bir ortamda sizi oldukça geniş bir menü bekliyor. Özellikle sabah saatleri ve hafta sonları verilen açık büfe kahvaltı oldukça büyük ilgi görüyor.

Pizza çeşitleri açısından da dünya genelinde ve ülkemizde has birçok lezzeti odun ateşsinde pişirilmiş bir şekilde buluyorsunuz. Başta pizza çeşitleri olmak üzere menüde yer aşlan tüm yiyeceklerin açıklamaları servis elemanları tarafından güler yüzlü ve son derece anlaşılır bir şekilde gerçekleşiyor.

Son derece lezzetli tatlar ve İtalyan tarzı pişirilmiş pizza çeşitleri tercihin ise Liva Cukurambar bu isteklerini fazlasıyla karşılıyor. Çalışanların ve ustaların hepsi kendi alanlarında uzman ve yurt dışında staj yapmış personellerde meydana geliyor. Kaliteli ve lezzetli pizza çeşitleri sayesinde Ankara’nın birçok noktasından insan gerçek pizza keyfini yaşamak için burayı tercih ediyor.

Kahvaltı mönüsünün genişliği ve kalitesi sebebiyle özellikle hafta sonları erken gelinmediği takdirde boş masa bulmak neredeyse imkânsız oluyor. Burası sıradan pizza mekânlarının aksine size görselliği ve oldukça etkili bir fiziksel ambiyansı da beraberinde sunuyor.

Firma kaliteli ambiyansının yanında hijyen anlayışı ile de farkını ortaya koyuyor. Son derece leziz ve hijyenik ortamlarda üretilen pizzalar yine son derece profesyonel temizlenmiş servis alanlarında tüketiliyor. Firma ile ilgili yapılan yorumların genelinde pizzaların lezzeti ve sunulan kahvaltının son derece tatminkâr oluşu ortaya konuyor.

Ülkemizde müşteri memnuniyetine en çok değer veren ve bunu sürekli hayata geçiren bir yapısı bulunuyor. Ankara’da odun ateşsinde pizza çeşitleri ve yöresel zengin kahvaltı mönüsü denildiğinde akla ilk Liva Cukurambar geliyor.

İletişim ve konum bilgileri

Yaşamkent, 3190. Cd. No 34-A, Yenimahalle/Ankara
03122849600Liva Cukurambar, Ankara