Gerçek
bir İtalyan Pizza deneyimini en uygun fiyatlarla ve ülkemize ait lezzetlerle
yaşamak için benim ilk tercihim kesinlikle Little King Pizza oluyor.

Little King Pizza hakkında en önemli bilgilerin başında pizza çeşitlerinin odun ateşinde pişirilmesi geliyor. Buraya geldiğiniz sizi Türkiye’nin en geniş ve lezzetli pizza çeşitleri mönüsü bekliyor. Buraya gelen misafirlerin en önemli şikayeti ise onlarca lezzeti ve odun ateşinde pişen pizza arasından seçim yapma zorluğu oluyor.

Burada pizza lezzetleri sadece ülkemiz için değil dünyanın tüm önde gelen yerleri arasında da ilk sırada yer alıyor. Damak tadın ne olursa olsun burada herkes kendini memnun edecek pizza lezzetini bulabiliyor. Pizza çeşitlerinin son derece fazla olması ve birçok çeşidi daha tatmamış olacağınızdan çalışanlar talep etmeniz halinde size hem pizza çeşidinin içeriğini anlatıyor hem de görselini gösteriyor.

Farklı ve damak tadını uçuracak lezzetler arıyorsan Little King Pizza tam aradığın yer. Burada yer alan tüm pizza ustaları eğitimlerini ve çalışma hayatlarının bir bölümünün İtalya’nın en popüler pizza işletmelerinde yapmış alanında uzman ve deneyimli ustalardan meydana geliyor. Kaliteli pizza ustaları ve birinci sınıf ürünler bir araya gelince dayanılmayacak lezzetler ortaya çıkıyor.

Firma kalitesinin yanında görsel anlamda da Ankara’nın en ilgi çekici ve kaliteyi en üst seviyede sunun yerleri arasında yer alıyor. Bu sayede bilindik sıradan pizza mekanlarının aksine burası görsellik ve lezzeti bir araya getiren leziz bir yer olarak ön plana çıkıyor.

Firmanın en çok dikkat çeken diğer bir yönü ise temizlik anlayışı oluyor. Dileyen herkes pizzaların yapıldığı bölümleri canlı bir şekilde izleyebilirken firmam hijyen anlamında en öncü yerler arasında yer alıyor. Firmanın kalitesi hakkında en tarafsız bilgileri ise müşteri yorumlarında görebilirsiniz.

Firmanın memnuniyet oranı yüzde 98 gibi dünya standartlarının bile üzerinde yer alıyor. Burası kalitesi, güler yüzlü personeli, lezzeti ve sunduğu ortam ile senin ve dostlarının yüksek düzeyde memnun kalacağı bir yer olduğuna emin olabilirsin. Ankara’da pizza denildiğinde akla ilk Little King Pizza geliyor.

İletişim ve konum bilgileri

Bayraktar, Bayraklı Sk. No:15, Çankaya/Ankara
03124476710Little King Pizza, Ankara