Büyük
bir pizza zinciri olan little caesars, pizza konusudna aslında uzun yıllarını
bu işe adamış bir firma.

Düşündüğümde bu işletme için direkt olarak aslında sipariş üzerine bir hizmet sunduğunu çıkarıyorum. Little Caesars mekanları genel olarak küçük, daha çok Amerika sistemini anlatan bir yer. Küçük olduğundan, aslında Türkiye’de mekan kültürünü pek karşılamıyor. Ancak evinize söylemek istediğiniz, çabucak yiyip kalkmak istediğiniz zamanlarda tercih edebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan, direkt olarak sipariş vererek de aynı lezzeti evinize taşıyabilirsiniz.

Pizza seçimi konusunda size pek çok seçenek sunuluyor. Pizzaların kalın ya da ince dilim olması seçeneği var. Bunun dışında ev pizzası, kare pizza gibi seçenekler ile pizzanın çok daha doyurucu olmasını da sağlayabilirsiniz. Benim tercih ettiklerim arasında ince dilim pizzalar var. Tamamen damak tadınıza göre bir seçim yaparak bu alanda sunulan pizzaları severek yiyebilirsiniz.

En büyük ve sevdiğim özelliği aslında sipariş konusunda titiz davranmaları. Her zaman notları okuyarak ona göre hareket ediyorlar. Herhangi bir siparişimde sorun yaşamadım. Eksiklik olmaması aslında benim için son derece avantajlı. Baktığınızda tamamen istediğiniz gibi bir sipariş geldiğini göreceksiniz. Servis konusunda ki başarıları servis personelleri ile de görülüyor. Güler yüzlü hızlı bir personel ile siparişlerinizin kısa süre içinde teslim alınması sağlanıyor. Little Caesars keyfini siz de yaşayabilirsiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Little Caesars, Ankara
Aziziye, Saner Apt. No: 179, Hoşdere Cd. No:179, 06700 Çankaya,
Ankara, Türkiye
03124404674Little Caesars, Ankara