Ankara şehrinin sevilen işletmelerinden biri olarak ön plana Likorinos Balık & Muhabbet çıkıyor. Her geçen gün ortaya koymuş olduğu kaliteli hizmetleri sonrasında da müşteriler,i artış gösteriyor. Öyle ki bu mekana gelen kişiler memnuniyetle ayrılma şansına sahip oluyor.

Mekanın Alacaatlı Cad. 3316. Sokak No: 2/6 Çayyolu, Ankara'da yer alması da ulaşım yönünden de sıkıntı yaşanmamasına çözüm üretiyor. Bu sayede istediğiniz zaman dilimi içerisinde mekana gelerek lezzetleri tatmaya başlayabilirsiniz. Gerek öğle yemeği gerekse de akşam yemeği konusunda da kaliteli bir lezzet şöleni veriyor. Mekanın şüphesiz en çok ön plana çıkan özelliklerinden birisi de koruma alanları olduğu söylenebilir.

Canlı müziğin olduğu bazı akşamları oluyor. Böylelikle istediğiniz zaman sevdiklerinizle canlı müzik eşliğinde hoşça zamanlar geçirme mutluluğuna sahip oluyorsunuz. Masalar sıkışık bir şekilde değil. Geniş ve rahat şekilde ayarlanmıştır. Böylelikle yemek yerken bile aradığınız konforu yanı başınızda buluyorsunuz. Çevrede ki meyhanelerle kıyaslandığı zaman çok ötesinde bir profesyonelliğe sahip olduğunu gösteriyor. Haftanın her günü gelen ziyaretçilerini de en güzel şekilde ağırlamayı başarıyor.

Balıkların yanında tüketeceğiniz mezelerinde damak çatlatır tadında olduğunu söylemek mümkün. Fiyat, kalite ve temizlil anlayışı ile birinci sınıf düzeyde bir işletme olmayı başarıyor. İşletmenin bir diğer dikkat ettiği önemli hususlardan birisi de ortamın temiz olmasıdır. Zaten adım attığınız andan itibaren de hijyeni çok kolay şekilde fark edebiliyorsunuz.

Konum ve iletişim bilgileri

Likorinos Balık & Muhabbet, Ankara
+90 312 502 42 42
Alacaatlı, 3316. Sk., 06810 Yenimahalle/AnkaraLikorinos Balık & Muhabbet, Ankara