Yemek

Lale Sultan Restaurant, İstanbul

İstanbul hem tarihi hem de lezzetleri ile meşhur bir şehirdir. İstanbul’a ilk kez geliyorsanız ziyaret etmeniz gereken birçok tarihi yer ve restoran olduğunu biliniz. Bunlar arasında yer alan Lale Sultan Restaurant, tarihi yarımadanın eşsiz lezzetlerini misafirlerine eşsiz bir şekilde sunuyor. Türk mutfağı, Akdeniz mutfağı, deniz mahsulleri, barbekü ve bar üzerine hizmet veren Lale Sultan Restaurant, kurulduğu günden bu yana binlerce olumlu yorum almış durumda.

Aileniz ile gidip güzel yemekler yiyebileceğiniz eşsiz yerlerden birisi de Lale Sultan Restaurant’dır. İstanbul Fatih’de yer alan işletme Sultanahmet Camii’ne 500 metre uzaklıktadır. Konumundan dolayı gün içerisinde çok fazla yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Balık üzerine hizmet verse de restoranın asıl olayı et ve et yemekleri üzerine kurulmuştur. Testi kebabı konusunda oldukça başarılı olan işletme, sunumları genellikle görsel şov üzerinden yapmaktadır.

Lale Sultan Restaurant Nerede

Lale Sultan Restaurant gittiğinizde sadece et ve et ürünleri ile karışılacağınızı düşünüyorsan yanılıyorsunuz. Et yemekleri tüketmiyorsanız vejetaryen yemeklerin de bulunduğunu söyleyebiliriz. Glutene karşı hassasiyetiniz varsa glutensiz yemek bulunmadığını maalesef ki belirtmek istiyoruz. Sultanahmet bölgesinde yemek için Lale Sultan Restaurant’ı tercih edecekseniz aşağıda yer alan harita, adres ve telefon bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres: Küçük Ayasofya, Kadırga Limanı Cd. No.108, 34122 Fatih/İstanbul
Telefon: 0534 511 46 47

P