Uğurböceği anlamına gelen Ladybug Cafe Ankara Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi üzerinde oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Amerikan, Türk Akdeniz ve İtalyan mutfağı gibi pek çok farklı dünya mutfağının lezzetlerini müşterilerine sunan mekan sabah 08:15'ten akşam 23:00'a kadar hizmet veriyor.

Hem mekanda yemek yiyebileceğiniz hem de paket yemek söyleyebileceğiniz bir mekan olan Ladybug Cafe çocuklu aileler için bebek sandalyesi sunuyor. Mekan aynı zamanda açık havada oturarak yemek yiyebileceğiniz hem iç hem de dış mekana sahip bir cafe olarak hizmet veriyor. Hem alkollü hem alkolsüz içecekler sunan Ankara Ladybug Cafe öğrenciler için sessiz ve çalışmaya müsait arka bahçeye sahip.

Günlük öğlen menüleri de sunan
mekan aynı zamanda şeker siz ve glutensiz ürünleri ile de sağlıklı beslenen ya
da farklı beslenme tarzına sahip müşterilerine uygun menüler sunuyor. Mekan
odun ateşinde pişirdiği pizzasından tatlılarına kadar pek çok lezzeti
müşterilerine sunuyor. Ambiyans olarak zarif bir dekorasyona sahip mekan aynı
zamanda özel organizasyonlarda seçilebilecek ferahlığa ve genişliğe sahip bir
cafe.

Hem alkollü hem alkolsüz içecekler sunan mekan aynı zamanda special menüleri ile de pek çok müşterisinin beğenisini kazanıyor. Sessiz ve sakin bir mekan olan Ladybug cafe güne iyi bir şekilde başlamak isteyen ya da günün stresini ardında bırakmak isteyenlere hitap eden bir mekan. Eğer kaliteli ve sessiz bir mekanda, dünya mutfağının pek çok farklı lezzetine ekonomik fiyatlar ile ulaşmak istiyorsan Ladybug Cafe Ankara tam sana göre!

Konum ve iletişim bilgileri

Uğur Mumcu cad. 64/B Gaziosmanpaşa, 06700 Çankaya/Ankara
(0312) 446 63 33Ladybug Cafe, Ankara