Yüzde yüz el açması bir hamur üzerinde gerçek Napolitan pizzası yemek isteyenler için La Vita Pizeria ideal bir seçim olacak.

La Vita Pizaria
pizza tutkunlarının sık sık uğradığı mekanlar biri. Çankaya’da olduğu için
insan sirkülasyonları son derece fazla. Fiyat açısından ortalamalara uygun olsa
da öğrencilere hitap ettiğini söylemek doğru olmaz. Gerçek napoliten pizza
sunan mekan sosyal medyayı da aktif kullandığı için müdavimleri sık sık ziyaret
ediyor. Pizzanın yanı sıra farklı tatlı çeşitleri de bulunuyor.

Gerçek İtalyan Pizzası

Amore ve Formaggio gibi değişik pizza çeşitlerini bulabileceğiniz La Vita Pizeria Ankara, Çankaya, Yaşamkent Mahallesi’nde, bir iş merkezinde hizmet veriyor. Yaşamkent başkentin hem iş hem de yerleşim bölgesi olduğu için işlek bir yer ve karnı acıkanların yolu da hemen La Vita Pizeria’ya düşüyor.

İtalyan pizzacıları denince akla gelen o sevimli dükkan atmosferini dekorasyonu ile yakalayan işletme pizza siparişi gelmeden önce farklı ikramları da misafirlerine sunuyor. Büyük hacimli menüden İtalyan pizzalarının örneklerini seçebilirsiniz. Klasik sekiz dilim şeklinde sofraya gelecek olan pizzalar son derece iştah açıcı görünüyorlar. Fiyatlar kişi başı 30 ile 40 lira arası değişecek şekilde, tadı damağınızda kalacak bir yemek yiyebilirsiniz.

Tatlılar Çok İyi

Kesinlikle tatlı olarak Della Vita isimli tatıyı seçebilirsiniz. Kullanılan ürünler ve temizlik konusunda da son derece güvenilen bir mekan olarak isim yapan La Vita Pizeria ailecek gidilecek en güzel mekanlardan biri olacaktır. Hafta sonları çocuklar da bu yemeklere katılmaktan büyük mutluluk duyacaklar.

Genellikle gece saat 22:00’a kadar açık olan mekan gündüz saat 11:30’da işe başlıyor ve öğle servislerine hazır oluyor. Online siparişler içinde La Vita Pizeria seçilebilir, mekan paket servis hizmeti vermektedir.

İletişim ve konum bilgileri

Yaşamkent, Ankay İş Merkezi, 3188. Sokak No:5a, Çankaya/Ankara
03122175414La Vita Pizeria, Ankara