Yemek kültürünü en güzel şekilde sunarak memnun eden adreslerden biri olma özelliğine sahip. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi altında bir hizmet sunmaya devam eder. Buna göre sizlerde ne zaman isterseniz isteyin ziyaretlerinizi de çok kolay şekilde yapabileceksiniz. Sizlere tamamen birinci sınıf kalitede bir hizmet sunmak adına elinden geleni yapar.

Aynı zamanda da her geçen gün hizmetlerine bir yenisini ekler. İster öğle yemeği için isterseniz de akşam yemeği için burayı sorunsuz bir şekilde ziyaret edebilmeniz de mümkün olacak. Çalışanlarında hızlı servisi ve güleryüzlü olmasından fazlası ile memnun kalırsınız. İşletme de düzenin ve temizliğin olduğunu da fark edeceksiniz. Doğal olarak bu özelliğinin olmasından da memnun kalmanız mümkün. Ortam oldukça iyidir. Mezeleri ise adından oldukça fazla söz ettiren cinsten diyebiliriz. Öyle ki çoğu kişi mezeleri tatmak adına bile mekanın yolunu tuttuğu zamanlar bile olabiliyor.

Fiyatlar konusunda da vatandaşlarımız çok dikkatlidir. Bütçesine uygun hizmet veren yerleri seçmeyi daha uygun görüyor. Buraya bakıldığı zaman fiyatın ortalama düzeyde olduğu görülüyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Kyanos
Farabi Sokak No: 19/B | Cankaya Mahallesi, Ankara 06680, Türkiye
+90 312 417 96 00Kyanos, Ankara