Yemek

Kuzina by Biscotti, Ankara

Güler yüzlü personelleri ile kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz mekanlardan bir tanesi: Kuzina by Biscotti. Buraya günün her saatinde gidebilirsiniz. İster kahvaltıya gidin ister öğle yemeğine, ister 5 çayına, isterseniz de akşam yemeğine. Ne zaman giderseniz gidin memnun kalacağınız kesin. Çalışmak için ya da boş vakitleri değerlendirebilmek için bundan daha iyi bir mekân bilmiyorum. Ortam olarak çok güzel bir havası var.

Ankara’da Kuzina by Biscotti tarzında butik işletme sayısı çok değil. Ancak olanlar da henüz bu seviyeye ulaşmış değil. Benim için burası butik işletmeler arasında ilk sırada. Öncelikle menüleri sık sık değişiyor. Bir gün gittiğiniz pastayı ya da yemeği ertesi gün gittiğinizde bulamayabilirsiniz. Bence bu farlı şeyler denemek isteyenler için oldukça güzel bir detay.

Mekandaki tüm ürünler el yapımı. Bu da sağlıklı, doğal beslenmeye özen gösterenler için oldukça güzel bir durum. Yemek yemeğe gittiğimde genellikle burgerlerini tercih ediyorum. Daha önce yemediğim tarzda burgerler çıkarıyorlar. Hem görüntü itibariyle hem de lezzet olarak gerçekten başarılı iş yapıyorlar.

Kahvaltı için gidecekseniz özel kahvaltı formları var. Kahvaltıda ne yemek istiyorsanız formu ona göre dolduruyorsunuz. Bu da kahvaltıdan daha memnun kalmanızı sağlıyor. Eğer buraya 5 çayı için gidecekseniz mutlaka cheesecake deneyiniz. Bu konuda gerçekten çok iyiler. Fiyat konusuna gelirsek, bence bu lezzetlere göre fiyatlar uygun bile.

İletişim ve konum bilgileri

Büyükesat, Uğur Mumcu Cd. No:86 Çankaya/Ankara
03124365100

R