Eski hali bir miktar kötü olsa da yeni hali ile tam bir nezih ortam havası yaratan Kuzey Yıldızı restoran Ankara’nın gözde yerlerinden bir tanesi.

Ankara’da en iyi pide yapan yerin Kuzey Yıldızı restoran olduğunu söylersek hata yapmış olmayız. Ünü ve lezzeti herkes tarafından bilinen Samsun pidesi en iyi biçimde burada yapılıyor. Hatta pidenin malzemeleri dahi Samsun’dan geliyor. Açık ve kapalı şekli ile servis edilebilen bu pideler arasında kıymalı ve pastırmalı pide benim bu mekân için size önereceğim favori yiteceklerim. Ayrıca lahmacunların da bir ara denenmesi başka bir gün için tavsiyem olabilir.

Mekânın genel temizliği gayet yerinde ve lavabolar tam
olması gerektiği gibi. Zaten restorandan içeri girer girmez hijyenik bir
ortamın sizi karşıladığını görüyorsunuz. Bunun ardından güler yüzlü çalışanlar
sizi ağırlayacak ve keyifli bir yemek yemeniz sağlanacak. Buranın servis
hızının ortalama olduğundan bahsedebilirim. Pidelerin pişme süresinin uzun
olduğundan bu süre size biraz fazla gibi gelecektir ama ortalama demek daha
doğru bir tespit olur.

Fiyatlarına bakıldığında yediğiniz lezzetli pideleri göz önüne alırsanız gayet uygun olarak nitelendirme yapabilirsiniz. Muadili yerlere göre daha düşük fiyatlarının bulunduğu dahi söylenebilir. Kuzey Yıldızı, sunduğu lezzetli yemekleri, hızlı sayılabilecek servisi, temiz ve ferah ortamı ve uygun fiyatları ile Ankara’da pide yemek için gidebileceğiniz en iyi restoran olarak nitelendirilebilecek bir yapıya sahip.

İletişim ve konum bilgileri

Yıldızevler, 708. Sk. No:18 D:No:18, Çankaya/Ankara
03124415641Kuzey Yıldızı, Ankara