Lezzetli balık ve içki keyfini enfes meze çeşitleri ile son derece leziz bir ortamda yaşamak istiyorsanız benim size önerim kesinlikle Küpheli Meyhane oluyor.

Küpheli Meyhane hakkında en önemli detay sadece Ankara’da değil ülke genelinde en geniş ve lezzetli deniz mahsulü çeşitliliği sunması oluyor. Taze, lezzetli ve geniş seçme imkanı ile b alık severlerin ilk durağı burası oluyor. Buraya girer girmez gerçek ve orijinal lezzetlerin kokusu sizleri çağırmaya başlıyor. Burasının son derece başarılı balık şefleri sayesinde başka hiçbir yerde bulamayacağınız enfes ve orijinal lezzetleri tatma imkanı buluyorsunuz. Balık ve meze çeşitliliği burasını Ankara’nın en çok tercih edilen Balık restoranlarından biri olmasını sağlıyor.

Burasının ambiyansı sayesinde leziz ve son derece memnuniyet verici bir meyhane ortamı sağlanıyor. Deniz mahsulleri, ara sıcaklar, sıcaklar ve meze çeşitliliği sayesinde herkes kendi lezzetini burada rahatlıkla bulabiliyor. Burası görsel anlamda da odlukça ferah olması sayesinde tüm sevdikleriniz ile oldukça keyifli zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Burada taze ve lezzet mekanın en önemli özelliği olarak ön plana çıkıyor.

Lezzetli, taze ve bol çeşitte ara sıcak ve meze çeşitleri arıyorsanız Küpheli Meyhane sizin bu isteklerinizi tam anlamıyla karşılıyor. Restoranın şef ve servis kadrosu son derece deneyimli ve tanınmış kişilerden meydana geliyor. Bu sayede ne lezzet ne de servis anında herhangi bir sorun ile karşılaşıyorsunuz. Burası size son derece geniş bir çeşitlilik sunarken orijinal lezzet anlamında da dünya çapında bir hizmet sağlıyor. Restoran sadece lezzet anlamında değil çevre ve görsel anlamda da meyhane kültürünün en iyi şekilde yaşanmasını sağlıyor. Restoranda sunulan çeşitliliğin fazla olması nedeniyle buraya her gelişinizde farklı lezzetleri denemenizi tavsiye ediyorum. Aksi takdirde çok şey kaçırmış olursunuz.

Restoranın temizlik anlayışı da bir balık restoranda olması gerekeni fazlasıyla yansıtıyor. Burasının temizliği sayesinde olası tüm risklerin önceden önüne geçilmiş oluyor. Restoran ile ilgili olarak sosyal medya yorumları incelendiğinde burasını n Ankara’nın en gözede ve beğeni anlamında en tatminkâr mekânlarından biri olduğu görülüyor. Sende son derece leziz meze ve deniz mahsulleri eşliğinde keyifli zamanlar geçirmek istiyorsan Küpheli Meyhane ilk uğrak yerin olması gerekiyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Küpheli Meyhane, Ankara
+90 312 502 83 58Küpheli Meyhane, Ankara