İstanbul'da bulunan 9 bin kadar restoran arasında 9. sırada olan Kucukoglu Barbecue Restaurant birçok kişinin vazgeçemediği lezzetlere ev sahipliği yapıyor. 2018-2019 döneminde mükemmellik sertifikası kazanan işletme, hizmetlerini ağırlıkla mangal, barbekü, Türk ve Akdeniz mutfaklarından yapıyor. Sultanahmet’te, Ayasofya müzesine 400 metre kadar uzaklıkta bulunan Kucukoglu Barbecue Restaurant, ağırlıkla turistler tarafından ziyaret ediliyor.

İstanbul'a ilk kez gelmiş
olabilirsin. Öğlen Sultanahmet ve Ayasofya'yı gezdikten sonra elbette karnın acıkacaktır.
Kebap, mangal ve ızgara türünde yemekler yemek istiyorsan Kucukoglu Barbecue
Restaurant'a gidebilirsin. Son derece lezzetli menülere sahip olan işletme,
personelleri ve hizmetleri ile de yüzleri güldürüyor. Özellikle yurtdışından
gelen misafirleriniz için bu restorana özellikle gelmenizi tavsiye ederiz.

Kucukoglu Barbecue Restaurant Yemek Lezzetleri

Kucukoglu Barbecue Restaurant yukarıda da bahsettiğim üzere ağırlıkla kebap ve mangal üzerine hizmet veriyor. Testi kebapları başta olmak üzere Adana, Urfa ve Antep lezzetlerini sunan işletme, bölgenin en iyi aşçılarına sahip durumda. Lüks ve başarılı bir işletme olmasından dolayı her türlü beslenme şekline hitap eden işletme glutensiz, vegan ve vejetaryen yemeklerde çıkarmaktadır.

Kucukoglu Barbecue Restaurant Ulaşım

Sultanahmet'te bulunan işletme, yukarıda da belirttiğimiz üzere Ayasofya müzesine 400 metre uzaklığındadır. Sultanahmet'e indikten sonra rotanı aşağıdaki harita üzerinden çizebilirsin.Adres: Prof. Kazim Ismail Gurkan cd. no:2 kat:2 Alemdar Mh, İstanbul 34110 Türkiye
Telefon: +90 507 870 06 56

Kucukoglu Barbecue Restaurant, İstanbul