Yemek

K’sap Izgara- Örnek Et 1958, Ankara

Farklı bir steak deneyimi yaşamak için yaptığım araştırmalar sonucunda K’sap Izgara- Örnek Et 1958 dikkatimi çekti. Emekte bulunan bu işletmenin sahipleri uzun yıllardır kasaplık hizmeti verirken artık hem kasap hem de restoran olarak işletmelerini devam ettirme kararı almışlar.

Emek’te bulunan bu yere gittiğim vakit öncelikle mekanın dekorasyonunu oldukça beğendim ve sıcak buldum. Çalışanların ilgisi de mekana girer girmez etkisini gösteriyor ve birden kendinizi sıcak bir ortamda buluyorsunuz. Ayrıca mekan 12.00-15.00 arasında ekonomik menüler oluşturmuş durumda bu da önemli bir artı. İkram konusunda da belirli bir standart oluşturmuşlar ve ikramların lezzetinin de gayet yerinde olduğunu söyleyebilirim.

Menü olarak birçok yere göre seçenekleri daha az olsa da bu benim için önemli bir konu değil. Lezzeti yerinde olmadığı sürece menünün çok zengin olmasının da bir değeri yok. İki kişi gittiğimiz için ve bu tarz yerlerde hamburgerleri merak ettiğim için mekanın kendi adıyla sunulan K’sap Burger ve Dallas Steak tercihlerimiz oldu.

Dallas Steak’i orta az pişmiş olarak sipariş verdik ve gerçekten istediğimiz gibi geldi ve etin lezzeti oldukça yerindeydi. Bu da bize yılların tecrübesi olduklarını bir kez daha ispatlayan bir unsur oldu. Hamburgere gelecek olursak içindeki etin ve malzemelerin lezzeti oldukça yerindeydi fakat ekmeği biraz daha farklı olabilirdi. Tüm bunları genellediğimiz vakit bizim için oldukça başarılı bir mekan olarak yer aldı ve fiyat performans olarak da oldukça başarılı. 

İletişim ve konum bilgileri

Emek, Kazakistan Cd. No:74/C, Çankaya/Ankara
03122220777

R