Burası Yaşam Caddesi’nde yer alıyor. Alkollü bir mekandır
ama aile yemekleri için uygundur. Barbekü kültürüne sahip, yöresel yemeklerin
lezzetini arayan herkese kesinlikle tavsiye ederim. Ben gittim, oldukça keyif
aldım. Çocuklarınız, eşiniz dostunuzla gidip bir şeyler içerek yemek
yiyebileceğiniz şık bir mekandır.

Serviste çalışan herkesin ne yaptığını bilen tutumu açıkçası beni memnun etti. Siparişler tam zamanında geliyor. İçli köftesini, yağlı kara adı verilen yöresel lezzeti kesinlikle denemelisiniz. Ben yumuşacık etlerinden de haz almıştım. Ayrıca çiğ köfte de denenmeye değer. Pek çok özel Çiğ Köfte Restoranı burası kadar güzel yapamıyor.

Antep ve Urfa müdavimlerine duyurulur, Ankara’da bu yörelerin yemeklerini tadabileceğiniz en şık yerlerden bir tanesidir. Günümüzde artık insanlar, yemeklerin lezzetine olduğu kadar, personelin ilgisine ve işletmenin şık duruşuna göre de tercihlerini belirtiyorlar. İşte bence burası, rekabet çarkının gereklerine göre çalışan nezih bir yer. İşletmecisinin sürekli kendini güncellediğine inanıyorum.

Fiyatları, standart barbekü yerleriyle eşdeğer seviyede ve
bence lezzetine değerdi.

Ortam gürültülü değil, ben gittiğimde çocuk oyun alanı bulamadım ama mama sandalyesi bulunduruyorlar. Bunun yanında hijyen kurallarına dikkat ediyorlar ve mutlaka kalabalıklar. Bir aksaklık yaşanmaması adına, gitmeden önce yer ayırtmanızda fayda görüyorum. Hazır elim değmişken küçük bir bilgi, araç park sorunu yaşamıyoruz. Benim için bu Ankara’da genel bir sıkıntı ama hemen AVM dibinde olması, bu problemi kökünden halletmiş.

İletişim ve konum bilgileri

Beştepe, Nergiz Sk. NO:7 D:11, Yenimahalle/Ankara
05443190202Közbiber Ocakbaşı, Ankara