İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na akşam saatlerinde iniş yapıp otelinize dönerken iyi bir akşam yemeği yemek mi istiyorsunuz? Veya Gaziemir’de leziz yemekler sunan bir işletme mi arıyorsunuz? Çocuklarınız, eşiniz veya arkadaşlarınız tenis oynarken veya antrenman yaparken, siz de sıkılmamak ve onları izlerken bir şeyler atıştırmak mı istiyorsunuz? Bu üç sorudan birisine yanıtınız evet ise yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

Gaziemir’de, Gazi Atatürk Caddesi üstünde açık bahçesi ve çocuk oyun alanıyla ücretsiz otoparka sahip olan Köylüm, ilçenin en başarılı restoranlarından birisi. Özellikle alışveriş merkezi kültüründen bunalanlar için adeta ilçe içindeki bir ferahlama noktası. Fiyatlar ortalama seviyelerde, yemekler gayet başarılı ve servis oldukça iyi, hızlı. Cumartesi ve Pazar günleri kahvaltı için de tercih edildiği biliniyor; ancak bu yönde olumlu veya olumsuz bir şey söylemek şimdilik bizim için mümkün değil. Bugüne kadarki her ziyaretimiz akşam saatlerinde akşam yemeği için olduğundan size tavsiyemiz de bu yönde olacak. Kırmızı et konusunda güvenebilirsiniz. Tercihimiz genellikle köfte olsa da, kırmızı etin hemen her şeklini tattığımız kadarıyla öneriyoruz.

Restoranın iç bölümü aynı zamanda Gaziemir Tenis Kulübü’nün kortlarına bakıyor yaz aylarında. Havalar iyiyken tenis oynayanları ve maç yapanları izlemek oldukça keyifli. Hatta maç veya antrenman sonrası soluğu restoranda alıp menüdeki leziz ürünlerle karnını doyuran birçok sporcuya da şahit olduk.

Köylüm Cafe & Restaurant, İzmir