Yemek

Köşk Et ve Balık Restaurantı, Ankara

Balık ve et bir arada bulabileceğiniz ender yerlerden biri olma özelliğine sahip. Öyle ki bu mekanın en güzel yanlarından birisi de gelen müşterilerini en güzel şekilde ağırlıyor olması diyebiliriz. Bu sayede zamanlarınızı kaliteli şekilde geçirme şansına sahip olmaya başlayacaksınız. Zaten mekanı ziyaret eden kişilerinde olumlu görüşlerine bakıldığı zaman Kosk Et  ve Balık Restaurantı, işini ne kadar doğru şekilde yapmış olduğu net olarak görülüyor.

Kaliteden asla taviz vermeyen adreslerden biri olma özelliğine sahiptir. Şimdiye kadar müşterilerine yakışır kalitede bir hizmet ortaya koymuştur. Tek başınıza ya da sevdiklerinizle dilediğiniz zaman zarfı içerisinde buraya gelmeniz mümkün. Restaurant Tuna caddesinde yer almakla birlikte Anıtkabir noktasına 1,7 km mesafede bulunuyor. Ulaşım yönünden de doğal olarak hiçbir şekilde sıkıntıya girmezsiniz. Buraya canınız ne zaman gelmek isterse çok rahat şekilde gelip gidebilirsiniz.

Et yemeği, mezesi, balığıyla meşhur olmayı başaran bir yerdir. Hizmetinden fazlasıyla memnun kalacak ve yeniden gelmek isteyeceksiniz. Fiyatlar ise ortalama şekilde tutulmuştur.

Konum ve İletişim Bilgileri

Köşk Et ve Balık Restaurantı
Tuna Cad. Inkilap Sok. No:2 | Kizilay, Cankaya, Ankara, Türkiye
+(312)432 13 00

R