Sakin bir yerde kafa dinlemek mi istiyorsunuz? Ankara’nın kalabalığından sıkılıp 1-2 saat de olsa kahvenizi içip kafa dinlemek mi istiyorsunuz? Eğer bunları istiyorsanız Köşe Villa Çankaya’da sizleri çağırıyor demektir. Çankaya gibi bir yerde bu özelliklerde bir kafe bulmak bu kadar zorken Köşe Villa bulunmaz bir değer olarak karşımıza çıkıyor.

Kapalı kısımlarıyla olsun, bahçesiyle olsun insanın içine tam bir huzur bırakan Köşe Villa sizlere her gün farklı lezzetler de sunuyor. Konsept olarak her gün aynı şeyleri yapmaktansa günlük menüler çıkarmayı tercih etmiş bir mekandır. Tabii ki belli başlı bazı yiyecekler her gün isteğiniz doğrultusunda yapılabiliyor. Köşe Villa’nın sahipleri tarafından özellikle tavsiye edilen ürünlerin başında mantı geliyor. Deneme fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum çünkü ortalamanın çok üzerinde bir mantı yediğimiz belirtmem hiç de yanlış olmaz. Bunun dışında her gün farklı bir menü oluşturmak üzere zeytinyağlılar, etli yemekler, yaprak sarma ve dolma çeşitleri gibi yemekleri ev yemeği tadında keyifli bir ortam içinde yiyebilirsiniz. Sürekli olarak hazırlanabilen yiyeceklere de bakacak olursak sigara böreği, kıymalı börek, çiğ börek gibi çeşitler her daim hazırlanıp sunulmaktadır.

Sadece fiyat olarak baktığımızda etraftaki misal mekanlara göre biraz daha pahalı diyebiliriz. Aynı bölgelerde daha düşük fiyatlı mekanlar da bulmanız mümkün ancak Köşe Villa’da aldığınız sıcaklık ve lezzeti alma oranınız da aynı oranda düşecektir.

Özellikle yaz aylarında gidip görmenizi kesinlikle tavsiye edeceğim Köşe Villa’da kahvenizi alıp yanına ev yapımı kurabiyelerden de isteyerek sadece ortamın keyfini de çıkarabilirsiniz. Kurabiye ve kek çeşitleri kilo bazında fiyatlandırarak satılıyor ve gayet uygun bir fiyata mükemmel bir ortamın tadını çıkarabiliyorsunuz.

Köşe Villa’da çalışanlar da bir aile olmuş durumda. Oldukça güler yüzlü ve oldukça sıcak bir karşılama yaşamanız çok muhtemel olan Köşe Villa bu konuda da ortalamanın üzerinde hizmet vermektedir.

Mekân genel anlamda sakin olmakla beraber belli bir yoğunluğa ulaştığında servis anlamında gecikmeler yaşayabilirsiniz ancak insanların samimiyeti bunu size hissettirmeyecektir bile. Sakin ve güzel dakikalar için gidip görmenizi kesinlikle öneririm.

Konum ve İletişim Bilgileri

Mustafa kemal mah. Barış sitesi 2106. sk. no:20 (190,68 km) Ankara
(0312) 285 91 11
www.kosevilla.comKöşe Villa, Ankara