Köroğlu işletmesi size 24 saat hizmet vermekte. Her gittiğinizde aynı kalite, temizlik ve güleryüz hakim.Çorba dışında mükemmel yemekleri de var. Sulu yemek seven misafirlerinizi rahatça götürebilirsniz.

Asıl amaçları sakatat seven insanlar için hizmet vermektedir.Bütün güneydoğu yöresi yemeklerini ve anadolu yemekleri bir arada toplamı işletme.Sizin için hepsini Ankara’ya getirmiş sizede buraya gitmek düşer.

Ayak paça, işkembe çorbası, mumbar dolması, kokoreç, tuzlama , dil söğüş, kelle, bamya çorbası ve size yemekleri beklerken size ikram edilen acılı ezme, turşu, sıcak ekmek, soğan söğüş ile size eşsiz bir lezzet sunmakta.Buraya bir gittiğinizde bağımlılık yapıyor tekrar gitmek için fırsat kollamaya başlıyorsunuz.

Tabikide her yemekten sonra tatlı yemezsek olmak tahinli kabak tatlısı ve fındıklı sütlaç mevcut ikiside birbirinden güzel her gittiğinizde mutlaka tatlılarında denemenizi tavsiye ederim. 

Çayyoluna yoluna yolunuz düşerse istediğiniz saatte güne başlarken gününüzü biterken buraya tercih etmenizi öneririm.Özellikle mekan sahibi ve çalışanları içtenlikle sizlere yaklaşıyor olmasıda ayrı bir cezbeden nokta oldu...

İletişim ve konum bilgileri

8. Cad. No:23 Çukurambar, Çankaya, Ankara
03122879987Köroğlu İşkembecisi ve Restaurant , Ankara