Ankara’da mantı ve çiğ börek dendiği zaman akla gelen ilk mekânlardan biri de Konakbay Çibörek ve Mantı restoranıdır. Uzun süredir aynı yerde hizmet veren restoran sahip olduğu lezzet kalitesinden şu ana kadar ödün vermeyen yerlerden biri konumunda bulunuyor.

Mekânın tasarımından söze başlamak gerekirse, buranın çok
hoş bir mimarisin olduğunu söyleyebilir. Mekân sıcak ve iyi tasarlanmış bir
yapıya sahip. Bu nedenle içeri girer girmez o sıcaklığı hissediyorsunuz.
Çalışanların size hürmette kusur etmediği de bir gerçek. Bu sayede verilen
servisin de hızı artıyor.

Burası için değerlendirilebilecek en iyi ürünler adından da anlaşılacağı gibi kesinlikle mantı ve çiğbörek. Bu iki lezzet buranın en çok rağbet gören yiyecekleri konumunda. Bu mekanı ziyaret eden kişilerin sırf bu lezzeti tatmak için buraya geldiğinden söz edebiliriz. Lezzeti açısından hiçbir kusuru bulunmayan Konakbay Çibörek ve Mantı fiyat politikası açısından da oldukça başarılı. Porsiyonların büyük ve doyurucu olması ödenen fiyatların gayet yerinde olmasını sağlıyor.

Geniş iç mekânı bulunan restoran, otopark konusunda bulunan sıkıntılarını aşmış görünüyor mekanın sahip olduğu otopark sayesinde aracı ile buraya gelen kişiler de rahatlıkla mekanın tadını zaman kaybetmeden çıkartabiliyor. Olumlu yönlerini oldukça fazla olan mekân Ankara’nın mantı açısından en lezzetli ürünlerini hazırlayan yer. Burayı tercih etmeniz gerektiğini size şiddetle tavsiye edebilirim.

İletişim ve konum bilgileri

Nasuh Akar, Süleyman Hacıabdullahoğlu Cd. No:43/6, Çankaya/Ankara
03122201837Konakbay Çibörek ve Mantı, Ankara