Yemek

Komşu Restaurant, Ankara

Sizlere lezzetli, taze ve bol porsiyonlu deniz mahsulleri sunan bir yer olan Ankara Komşu Restaurant mekanından bahsetmek istiyorum. Ankara Çankaya Merkez’de Farabi Sokak’ta yer alan mekana iş arkadaşlarım ile birlikte gittim. İş çıkışı gittiğimiz mekan gece saatleri mekan kapanacak korkusu olmadan kaliteli vakit geçirmemizi sağladı. Rum meyhanesi konsepti ile sunulan mekanın canlı müziği ve lezzetli yemekleri ile benden tam puan aldı. Canlı müzikte herkesin keyifle dans ettiği ve güzel vakit geçirdiği mekan oldukça eğlenceli. Rum şarkıları ve ezgileri ile vakit geçirdiğimiz mekan bana Alaçatı’da rum meyhanelerinde geçirdiğim zamanı hatırlattı.

Mekanın iç kısmının oturma düzeninin çok geniş olmadığını mekanın bir dezavantajı olarak söyleyebilirim. Bu bakımdan iç mekanda biraz sıkışık bir oturma düzeni var ama Komşu Restaurant mekanındaki müzik ve eğlence ortamı insanların birlikte iyi vakit geçirmesini sağladı. Bu bakımdan mekanın samimi bir ortam sunduğunu söyleyebilirim.

Çalışanların güler yüzlü ve ilgili olması da sorunsuz bir servisten yararlanmamızı sağladı. Biz sigara içtiğimiz için bahçesinde oturdu. Bahçe ortamının yarattığı samimi ortam biz bize sakin bir şekilde vakit geçirdik. Aldığımız menüde alkol ve sınırsız mezelerin kişi başı fiyatı da bize uygun geldi. Bu nedenle fiyatın ortalama olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda hem alkollü hem alkolsüz içecekler sunmaları da insanların tercihlerine göre içeceklerini seçmelerini sağlıyor.

Mekanın menü olarak hem et hem balık hem de tavuk menüleri sunmaları da bizim işimize geldi. Balık sevmeyen arkadaşlarımız da sıcak ana yemekleri çok beğendi. Mekan oldukça kalabalık bir mekan olduğu için gitmeden önce Komşu Restaurant Ankara mekanını arayıp rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Kısacası, kaliteli ve eğlenceli Rum ve Türk ezgileri, taze ve lezzetli deniz ürünleri ve diğer lezzetleri, mezeleri, uygun fiyatlı menüler ile keyifli bir gece geçirmek istiyorsanız Komşu Restaurant’a kesinlikle bir şans vermelisiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Komşu Restaurant, Ankara
+90 312 426 15 66

R