Çocuk oyun alanı olan aileniz ile balık keyfi yapabileceğiniz avangard bir balık restoranı arıyorsanız Kolyoz Seafood Restaurant mekanından bahsetmek istiyorum. Ankara Çayyolu Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi'nde yer alan mekan avangard bir ambiyansa sagip. Şık ve nezih bir balık restoranı olan mekanın dekorasyonunu çok beğendik.

Yemeğe çocuklu iki aile olarak gittik. Çocuklarımızın sıkılmadan, güvenli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlayan oyun alanlarını aile dostlarımız ile keyifli ve eğlenceli zaman geçirmemizi sağladı. Mekan aynı zamanda çok temiz eğer temiz ve hijyenik bir ortamda balık keyfi yapmak istiyorsanız kesinlikle Kolyoz Seafood’u denemelisiniz.

Seçtiğimiz ürünlerin sunumları ve lezzeti çok güzeldi. Çok taze deniz mahsulleri ve balığın tadına varmamızı sağladı. Ankara'da bu kadar güzel ve taze balık yiyebileceğimi hiç düşünmezdim. Hem Ankara Kolyoz Seafood restoranının işletmecisi hem de mekanın çalışanları çok ilgili. Masaları sürekli takip ediyorlar ve ekmek azalınca hemen yeni sıcak ekmekleri servis ediyorlar. Mekanın deniz mahsulleri dışında salata ve mezelerinin de bol ve lezzetli olması çok hoşumuza gitti.

Mekan ile ilgili negatif bir özellik olarak kalabalık olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden eğer mekana gidecekseniz rezervasyon yaptırmanız istediğiniz masayı seçebilmeniz ve mekanda ayak kalmamanız bakımından çok önemli. Mekan çocuk bakıcısından valesine kadar pek çok farklı çalışanı ile oldukça kaliteli ve örnek bir hizmet sunuyor. Samimi, mütevazi bir ortamda, ortalama fiyatlar ile balık keyfi yapmak istiyorsanız Ankara Kolyoz Seafood Restaurant mekanını tercih edebilirsiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Kolyoz Seafood Restaurant, Ankara
(0312) 240 24 03
Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, 2818. Cd. No:9, 06810 Yenimahalle/AnkaraKolyoz Seafood Restaurant, Ankara