Her gittiğimde beni büyüleyen mekânlardan biri. Sürekli akan servis ve o yoğunluk beni gerçekten büyülüyor. Güler yüzlü çalışanların gelip yardımcı olması da mükemmel. Gidip menüde olmayan bir sunum yada ürün istediğinizde acaba yapar mısınız diye sorduğunuzda tabiki şeklinde beyanda bulunup hemen hallediyorlar. Benim istediğimi benden daha iyi anlıyorlar diyebilirim.

Şimdiye kadar bir kaç farklı şubesini denedim hepsinde aynı lezzetti tattım. Bu da geleneksel bir yapıya sahip ve bütün restoranlarında aynı ürün kalitesi ve pişirme şekillerini kullandığını gösteriyor.

Lezzetin yanında gelen ikramların ücretsiz olması ve bolca yapılması ise ayrı bir güzellik. Porsiyon usülü değil kişi başı meze ikramı yapılıyor. Yani arkadaşınız veya arkadaşlarınız ile gittiniz. Çok aç olmayan bir arkadaşınız verilebilecek minimum siparişi verdi. Siparişi az verdi mezeyi az verelim olayı yok. Gönlüde lezzeti gibi bol bir şekilde bolca meze ikramı yapılıyor.

Yiyeceğiniz et ve köfte türevlerini pişerken ve pişmeden önce görebiliyorsunuz buda benim için ve bir çoğumuz için önemlidir diye düşünüyorum. Sizin isteğinize göre pişirme eylemi uygulamaları da sizin mekâna değil, mekânın size uyması terimini gerçeğe dönüştürüyor.

Şube müdürleri şimdiye kadar gittiğim bütün şubelerinde olduğu gibi bu şubesinde de masanıza gelip memnuniyetinizi sorguluyor ve ikramlarda bulunuyor. Bu da mekâna girdiğiniz and hissettiğiniz o samimiyeti daha da canlandırıyor.

Yemekler sırasında verilen ikramların yanında yemek sonrası daha siz istemeden gelen çay ikramı ve güler yüzlü servis personeli mekân hakkındaki olumlu düşüncelerinizi katlayarak artırıyor.

İletişim ve konum bilgileri

Macun-1 Mah. No: 66 Yenimahalle, Podium AVM, Ankara
+90 444 6 162Köfteci Yusuf, Ankara