Yemek

Kırk Fırın, Ankara

Başkent bulvarı Atlantis alışveriş merkezinde bulunan Kırk Fırın kafe yılların tecrübesiyle

kalite ve hijyenden asla ödün vermeyen, üretim ve hizmet kalitesi ile tercih edilen, müşteri memnuniyetine odaklanmış bir kuruluş olmakla birlikte kusursuz hizmet için elinden gelenin en iyisini yapmaya sizler için devam ediyor.

Koyu renklerin hakim olduğu şık ve zarif ambiyansıyla, çocuklar için dizayn edilmiş oyun alanlarıyla son derece iyi ve güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli misafirlerini memnun etmeye devam eden kırk fırın; Kusursuz hizmet için sürekli gelişme bilincini taşımakta, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler temin ederek ve hijyenik ortamlarda üretim ve servis gerçekleştirerek, gıda güvenliği kuralları çerçevesinde üretim yapan, müşteri memnuniyetini arttırmaya çalışan bir işletmedir.

Zengin içerikli mönüsüyle siz değerli müşterilerini her daim memnun etmeyi amaçlayan kırk fırın lezzetleriyle de damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakacak.

Ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz şekilde dizayn edilmiş.

Özel günleriniz için sipariş alan kırk Fırın’ın görsellikle lezzeti bir araya getirdikleri yaş pastalarını ve kurabiyelerini de anlatmadan geçemeyeceğim. Siz hayal edin biz yapalım diyorlar ve birbirinden güzel pastalar yaratabiliyorlar. Fiyatlarının da her bütçeye uygun olduğunu söyleyebilirim. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz kırk Fırın’ı haricinde için de tercih edebilirsiniz.

Otopark sorunu olmayan,  ferah , masalar arası mesafenin geniş olduğu, misafirlerini memnun etmek için çabalayan bu işletmeyi kesinlikle gidip görmelisiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Kentkoop Mh., Başkent Bulvarı Atlantis AVM D:213/C-10
Yenimahalle/Ankara
03122570740

R