Yemek

Kırık Oklava, Ankara

Cebeci’ de bulunan ve genellikle belirli bir kesin tarafından tercih edilen Kırık Oklava restoran bölgesinin en iyi hizmet anlayışa sahip yerlerinden bir tanesi.

Burayı tercih eden kişiler genellikle lezzetini çok daha önceden bildikleri için orta yaşlı kişiler. Yıllar önce buraya gelmiş yemeklerin tadına bakmış ve buranın müdavimi olmuş kişilere son yıllarda öğrenciler de eşlik ediyor.

Orta yaşlı kesim burayı muhteşem lezzetleri için tercih ederken, öğrenciler ise güzel tatları ve aynı zamanda uygun fiyatları nedeniyle tercih ediyor. Bu anlamda Kırık Oklava restoranının tam bir öğrenci dostu olduğundan söz edebiliriz.

Buranın lezzetlerine değinecek olursa ilk sırayı kesinlikle gözleme alacaktır. Pek çok çeşidi bulunan gözlemenin ıspanaklı ve kıymalı olanı benim en çok tercih ettiklerim. Bunun yanında bölgenin en iyi ve taze çayı da burada bulunur demek yanlış olmaz.

Genellikle çabuk hazırlanan yiyecekler servis edildiğinden Kırık Oklava, gayet hızlı bir servise sahip. Eğer gözleme siparişi vermişseniz birkaç dakika içinde gözlemeniz yemeye hazır şekilde masanızda olacak. Fiyatlarının gayet uygun olduğunu da söylemiştim. Düşük bir bütçe ile lezzetli gözlemeler sayesinde karnınızı doyurmak istiyorsanız burası sizin için en ideal yer.

Özel tarif ile yapılan gözlemeleri, uygun fiyatları ve her zaman hızlı servisi ile Kırık Oklava her kesimden ve her bütçeden insanın rahatlıkla gidebileceği ve karnını doyurabileceği restoranlardan biri.

Konum ve iletişim bilgileri

Cemal Gursel Cad. Gecit Sok. No:16/A Cebeci, Cankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,3 km mesafede
(0312) 362 19 89

R