Yemek

KF-in Coffee & Hookah Lounge, Ankara

Ankara’da Tunalı Caddesi içerisinde çok güzel kafeler vardır. Ben de eğlenmek ve arkadaşlarımla güzel vakit geçirmek için buradaki kafelere sıklıkla giderim. Kahveyi günlük hayatımdan hiç eksik etmediğim için, kahveleriyle ünlü bir yeri sizlere tavsiye edeceğim.

KF-in Coffee & Hookah Lounge, tamda Tunalı Caddesi içerisinde bulunuyor. Mekana ilk girdiğimde dekorasyonu bana güzel geldi. Hemen boş bir masaya oturup menülerini incelemeye koyuldum. Menülerinde içeceklerin yanında dünya mutfağına yönelik yemeklerinin olduğunu gördüm. Meksika Mutfağı, Fransa Mutfağı, Türk Mutfağı ve Amerika Mutfağı yörelerine ait birçok yemek alternatifiniz bulunmakta.

İçecek çeşidi de oldukça fazla. Kahve adına her türlü özel içecekleri ve bilinen içecekleri beğeninize sunulmuş. Kahvenizin yanında bir şeyler atıştırmayı düşünüyorsanız, kurabiye çeşitleri de denenmeye değer.

Mekan içerisinde servis süresi bence hızlı. Oldum olası self servis mantığında çalışan kafeleri sevmiyorum. Burada masaya servis yaptıklarını belirtmemde yarar var. Mekanın temizlik ve hijyen kalitesinden ödün vermediği bir gerçek. Lavaboları, masaları oldukça temiz.

Hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla günün her saatinde oturup kahvenizi içebileceğiniz, bir şeyler yiyebileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz bir yer burası. Fiyat konusunda da bence gayet uygun bir yer. Rakiplerine göre müşterilerini biraz daha fazla düşünüyor ama kaliteden ödün vermiyor.

Garsonlarda oldukça güler yüzlü kişiler. Müşterinin rahatı için elinden geleni yapıyorlar. Gelen yiyeceklerin taze gelmesi, sunumun şıklığı ve çalışanların nezaketleri, burayı sık uğrak mekanlarım arasına eklememi sağladı. Gittim ve keyif aldım. Sizlere de arkadaş sohbetleriniz için iyi bir alternatif olarak sunmak istiyorum.

İletişim ve konum bilgileri

Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Cd. No:76/A Çankaya/Ankara
03124671508

R