Yemek

Kesman Ciğer, Ankara

Daha öncesinde Balgat’ta birçok ciğerciye gitmiştim Kesman Ciğer’e de arkadaşımın tavsiyesiyle dün öğlen saatlerinde gittim. Öncelikle konum olarak oldukça güzel bir yerde. İkram olarak da yemekten önce gözümün doyduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Salatası oldukça başarılıydı ve yanında gelen ikramlar da oldukça boldu ve bir ciğercide tam olması gerektiği gibiydi.

Mekan oldukça temiz durumda ve servis hızı da oldukça başarılı. Menü olarak oldukça zengin olan işletmede benim tercihim ciğer şiş oldu. Pişme derecesi ve ciğerin lezzetini oldukça beğendim ve rakiplerine oranla başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Aynı zamanda biten mezeleri de istediğiniz durumda yenilemeleri de gayet hoşuma gitti.

Yemekten sonra gelen semaverde çay ve tatlı ikramı da güzel bir yemeğin sonunda harika oldu. Ayrıca çocuklu aileler için oyun alanının bulunması ve bu oyun alanlarında oyun ablalarının bulunması da işletme için büyük bir artı. Fiyat konusunda da bu kalitede bir ciğerci için ortalama bir fiyat ödediğimi söyleyebilirim. Bundan sonra misafirlerimi de ağırlayabileceğim oldukça kaliteli bir mekan.

Konum ve iletişim bilgileri

Balgat Mah. Ziyabey Cad. 2. Sok. No:3/A Balgat, Cankaya, Ankara
TürkiyeAnıtkabir noktasına 2,0 km mesafede
+312 285 20 05

R