Yemek

Keifi, Ankara

Next Level Avm iş yerime yakın olduğu için sık sık tercih ettiğim bir yer. Burada birçok kafe ve restorana gitmiş olsam da favori mekanımın Keifi olduğunu söyleyebilirim. Bunda birçok etken var. Buradaki birçok lezzet favorim diyebilirim.

Öncelikle mekân teras katta bulunuyor. İçeride ve dışarıda oturma imkânınız var ve gerek iç gerek dış tasarımı oldukça başarılı. Elit bir yer ve çalışanların ilgi ve alakası da bunun bir ispatı. Sizinle oldukça kaliteli bir şekilde ilgileniyorlar ve temizlik konusunda da mekân sınıfı başarılı bir şekilde geçmiş durumda.

Menüsü de civarındaki birçok mekâna göre başarılı. Öyle ki tatlıdan ana yemeğe birçok kişinin talebini karşılayacak başarılı yemekleri bulunuyor. Özellikle kahvaltı konusunda oldukça başarılı olduklarını söylemeden geçemeyeceğim. Karadeniz, Ege ve daha birçok çeşit kahvaltı türü var benim favorim Karadeniz kahvaltıları.

Genellikle ben burada kasap burger tercih ediyorum. Gerek lezzeti gerek porsiyonu oldukça başarılı. Aynı zamanda çocuklu aileleri düşünen işletme hafta sonları çocukların eğlenmesi için 10.00-14.00 arası palyaço getiriyor. Bu da çocukların ilgisini bir hayli çekiyor.

Çay konusunda da bu kadar gelişmiş bir ülkeyken birçok yerde içtiğim bitki çaylarını pek sevemiyorum. Fakat buradaki çoğu çay çeşidini denedim ve kesinlikle çok iyi olduklarını söyleyebilirim. Fiyat bakımından da SöğKütözünde olduğunu düşünürsek makul bir fiyatlamaya gitmişler ve hizmetleri oldukça iyi.

İletişim ve konum bilgileri

Kızılırmak, 1452. Sk. Çankaya/Ankara
03122877737

R