Ankamall Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Keffçe yemekleri ile gayet başarılı bir mekân. Özellikle alışveriş merkezlerinde bu düzeyde yemekler bulmak çok zordur. Çalışanları çok ilgili ve çok efendiler. Bu konuda tecrübeli olduklarını her hallerinden belli ediyorlar. Ailenizle, misafirlerinizle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz çok hoş, nezih bir mekân.

Fast food yemek yemeyi tercih etmeyenler için, sevmeyenler için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Özellikle sulu yemek konusunda çok başarılılar. Bu kadar lezzetli bir kuru fasulyeyi Ankara’nın başka hiçbir yerinde yiyemeyeceğinizi düşünüyorum. Pilavları da keza aynı şekilde. Tereyağın o lezzetini daha ilk kaşıkta alıyorsunuz.

Keffçe’nin lahana sarmaları, yaprak sarmaları da çok lezzetlidir. Annenizin yaptığı sarmaları aratmayacaktır. Ayrıca Keffçe’nin Karadeniz kavurmasını da deneme şansı bulmuştum. Daha önce Karadeniz kavurma hiç yememiştim hatta adını dahi bilmiyordum. Ancak şimdi vazgeçilmezlerim arasına girdi bile. Etin pişme derecesini ve kullanılan baharatları çok yerinde buldum. Hem çok lezzetliydi hem de oldukça tazeydi. Yemeklerin günübirlik çıktıkları belli oluyordu.

İletişim ve konum bilgileri

kkopru Mah. Konya Devlet Yolu ANKAmall Alisveris Merkezi No:5 K:2 D:235/AIskitler, Altindag, Ankara
03125411010

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Keffçe, Ankara