Türklerin geleneksel yemeklerinden biri haline gelen lahmacun konusunda uzmanlığını almış bir yer diyebileceğimiz Kepabcıoğlu yıllardır Ankara'nın Etimesgut mahallesinde hizmet vermektedir.Gelenekselleşmiş tatlarını fahiş fiyatlara servis eden yerlerin aksine Kebapcıoğlu markası müşterilerine uygun fiyatlarda yüksek kalite yemekleri servis ediyor ve gelen misafirlerinin güler yüzle ayrılmasını sağlıyor.

Kebapcıoğlu 1998 kendilerine özel internet sitelerinde kurmuş oldukları sistemden menülerini ve fiyatlarını hiç zorluk çekmeden görebilir ve yine aynı siteden siparişinizi verebilirsiniz. Ailecek gidebileceğiniz temizliğine ve titizliğine emin olabileceğiniz nadir yerlerden biridir.

Kebap yemenin sizi endişelendirecek noktalarından biri de kebapların ağır yemek çeşitleri olmasından dolayı midenizi rahatsız etmesidir. Ancak bu restoranda taze ve günlük ürünler kullanıldığı için yediğiniz kebap, pide ve lahmacun çeşitleri midenizi rahatsız etmeden yediğiniz şeyden keyif almanızı sağlayacaktır.

Türk mutfağına ait, asırlardır önemini koruyan ve dünyaya adını duyurmuş yemek çeşitlerini usta eller Kebapcıoğlu 1998’da masamıza servis ediyor. Burası gidenlerin pişman olmadığı ve yiyenlerin bir daha vazgeçemediği bir markadır. Yemek sonrası ağzınıza tat verecek birbirinden güzel ve yine gelenekselleşmiş tatlıları da denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

İletişim ve konum bilgileri

Güzelkent, 7. Cad. Galaxy İş Merkezi No:16 D:50-51-52, Etimesgut/Ankara
03122834000Kebapcıoğlu 1998, Ankara