Kebap 9 Cebeci bölgesinde bulunan ve tercih edilebilecek olan restoranlardan bir diğeri olarak değerlendirilebilecek bir yer. Sunduğu lezzetli et ürünleri ile adından söz ettiren restoran, yakaladığı kaliteyi uzun süre korumayı başarabilen yerlerden biri.

Cemal Gürsel Caddesi üstünde kolay bulunabilir bir konumda olan Kebap 9 sahip olduğu güzel konum nedeniyle günün her saati kalabalık olan bir yer. Bu kalabalıklığın tek nedeni tabii ki yalnızca mekânın konumu değil aynı zamanda sahip olduğu güzel et ürünleri. Sokak başı kebapçı olduğu gerçeği Ankara’nın en net bilinen şeylerinden birisidir.

Bu kadar mekân arasında güzel yerleri bulmak da elbette zor. Bu yüzden bu tür yerlerin daha önce başkaları tarafından denenilmesi ve tavsiye edilmesi çok önemli. Kebap 9 kebap ve ızgara çeşidi ürünlerde en iyi ve kaliteli hizmet veren yerlerden biri niteliğinde.  Çok eski bir kebapçı olması kebapların iyi bir lezzet kalitesi yakalamasını sağlamış.

Mekânın küçük bir yapısının bulunması temizlik anlamında buraya avantaj sağlamış. Ürünlerin hazırlandığı yerler ve lavabolar yeterince temiz bir ortama sahip. Çalışanların hızlı ve sıcakkanlı olması burada geçirdiğiniz vaktin daha keyifli olmasını sağlıyor.

Sakin bir yerde konumlanması ise kafa dinlemek için uygun bir olduğu anlamına geliyor. Ayrıca bu durum otopark sorununu da ortadan kaldırıyor.

Lezzetli kebapları, sessiz sakin ortamı ve yıllardır sürdürülen kaliteli hizmeti ile Kebap 9 binlerce kebapçı içinden gidilebilecek olanlardan biri konumunda bulunuyor. Burası aile ya da arkadaşlarınızla rahatlıkla gidip karnınızı doyurabileceğiniz bir yer.

Konum ve iletişim bilgileri

Cemal Gursel Cad. No:62/A Cebeci, Cankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,2 km mesafede
(0312) 319 28 16Kebap 9 Çankaya, Ankara