Enfes mezeler eşliğinde güzel sohbet ve hoş bir vakit geçirmek için Kavala Meyhanesi’ni denemeniz sizi oldukça mutlu edecektir.

Kavala Meyhanesi hakkında ilk dikkat çekici nokta tam bir meyhane kültürünün hakim olduğu ve oldukça geniş bir meze çeşitliliği sunması oluyor. Denediğim birçok meyhane de yaşadığım en temel sorun mezelerin son derece kısıtlı olması olurken burası gerçek anlamda son derece geniş ve leziz meze çeşitliği sunması oluyor. Birbirinden farklı balık ve meze çeşitlerini denedikçe daha önce denemediği lezzetleri de deneyeceğini düşünüyorum. Buraya gelmeden önce sadece belirli balı çeşitleri yerken burası sayesinde çok geniş bir deniz mahsulü çeşitliliğini denemiş oldum. Ürünlerin lezzeti o kadar etkili ki normalde haftada bir kez balık tüketen ben artık 2 veya 3 defa buraya geliyorum.

Deniz mahsulleri yapımında ve servisinde alanında uzman çalışanların hizmeti ile ortamın ambiyansı çok daha etkili oluyor. Restoranda sunulan geniş ürün çeşitliliği sayesinde ülkemize ve dünyaya has birçok lezzeti tatma imkanı buluyorsun. Son derece taze ürün çeşitliliği ile gerçek damak lezzetini yaşıyorsun. Mekanın görselliği sayesinde 4 mevsim meyhane kültürünü en leziz şekilde yaşama fırsatı sunuyor.

Benim için ve birçok kişi için lezzet kadar önemli bir nokta var ise oda mekanın temizliği ve hijyen anlayışı oluyor. Burasının temizlik, düzen ve hijyen anlamında benim tüm beklentilerimi karşıladığını belirtmek isterim. Mekanda sunulan ikramların kalitesi sayesinde insanlar kendini çok daha önemli hissediyor. Restoranda çalışan personellerin hepsi son derece güler yüzlü olup müşteri memnuniyetini ilke ediniyor. Balık ve su ürünlerinde lezzetin çok daha önemli olması nedeniyle burası gerçek anlamda bir orijinal lezzet çeşitliliği ortaya koyuyor. Burada sizlere özle olarak hazırlanmış özel meze çeşitlerini de deneme imkanına sahip oluyorsunuz.

Mekanın lezizliği, menü çeşitliliği, hijyen anlayışı ve taze deniz mahsulü ürünleri ile Ankara’nın en önemli meyhanelerinin başında geliyor. Ankara’da leziz ve kaliteli bir mekan arıyorsanız Kavala Meyhanesi her zaman size en iyisini sunuyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Kavala Meyhanesi, Ankara
+90 312 240 70 71Kavala Meyhanesi, Ankara